SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Antoine Griezmann aktorem! Francuz i jego słynny gest w KAPITALNEJ reklamie [WIDEO]

Antoine Griezmann aktorem! Francuz i jego słynny gest w KAPITALNEJ reklamie [WIDEO]

27.11.2016, godz. 17:19
Antoine Griezmann w świetnej reklamie Pumy
foto: YouTube

Antoine Griezmann bramki celebruje zwykle układając dłonie w specyficzny gest, którego po golach używał niegdyś słynny Ronaldinho. Cieszynka ta na tyle kojarzona jest z Francuzem, że postanowił to wykorzystać producent sprzętu sportowego - Puma - który zaprosił piłkarza Atletico Madryt do kapitalnej reklamy. To trzeba zobaczyć!

Griezmann od kilku dobrych miesięcy gole strzela jak natchniony, więc ma sporo okazji do prezentowania różnej maści cieszynek. Szczególnie upodobał sobie jedną, która przypomina nieco celebrację bramek słynnego Brazylijczyka Ronaldinho - dłonie ułożone na podobieństwo telefonu komórkowego. Wszystko wygląda mniej więcej tak:

Gest ten jest obecnie na tyle kojarzony z piłkarzem Atletico Madryt, że postanowił wykorzystać to producent sprzętu sportowego, który przy okazji zaopatruje Griezmann w buty - firma Puma. Francuz został zaproszony do wzięcia udziału w reklamie dezodorantu, ale o dziwo nie jest to spot specjalnie związany ze sportem.

25-latek wciela się w role barmana, fryzjera, pilota myśliwca czy... babci robiącej na drutach. Wszystkie czynności wykonuje oczywiście z użyciem swojego słynnego gestu, a przy okazji pokazuje, że jest nie tylko znakomitym piłkarzem, ale też świetnym aktorem. To po prostu trzeba zobaczyć!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: