SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Antoine Griezmann: Premier League będzie moim kolejnym krokiem

Antoine Griezmann: Premier League będzie moim kolejnym krokiem

29.11.2016, godz. 12:20
Antoine Griezmann, Atletico Madryt
foto: EAST NEWS

Antoine Griezmann jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy świata. Ale trudno się dziwić, bo jest najlepszym strzelcem Atletico Madryt i mimo ważnego kontraktu już biją się o niego inne potęgi. Sam Francuz zdradził zaś, że jego kolejnym krokiem w karierze będzie... Premier League!

Griezmanna chciałoby zapewne pół piłkarskiej Europy, ale nie wszystkich będzie na niego stać, a sam Francuz nie jest zainteresowany niektórymi kierunkami. Odnosząc się do plotek o zainteresowaniu ze strony Realu Madryt przyznał, że nie zamierza przenosić się do zespołu "Królewskich" - Nigdy nie zdecyduje się na taki transfer - przyznał krótko w rozmowie z dziennikarzami.

Jak się okazuje Griezmann nie jest też specjalnie zainteresowany powrotem do ojczyzny. W szeregach swojego klubu widzieliby go szejkowe z PSG, ale napastnik Atletico zdradził, że Ligue 1 nie jest dla niego wymarzonym wyborem - Paris Saint-Germain to świetny klub i bardzo podoba mi się projekt, jaki tam rozwijają, ale nie chciałbym przechodzić do ligi francuskiej - powiedział w rozmowie z "Telefoot".

- Wolę zostać w Hiszpanii lub przenieść się do Anglii. Tak, moim kolejnym krokiem w karierze będzie Premier League - dodał. W jakim klubie? To pozostanie w sferze domysłów. Póki co Griezmann ma z Atletico kontrakt ważny aż do 2021 roku, ale niewykluczone, że go nie wypełni. Już latem na jego transfer bardzo naciskał Manchester United, a w najbliższym czasie działania mające na celu ściągnięcie Francuza mogą jeszcze przybrać na intensywności.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: