SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Awantura przed El Clasico trwa w najlepsze! Cristiano Ronaldo też zostanie zdyskwalifikowany?!

Awantura przed El Clasico trwa w najlepsze! Cristiano Ronaldo też zostanie zdyskwalifikowany?!

09.04.2017, godz. 17:00
Cristiano Ronaldo, Lionel Messi
foto: Eastnews

Chaos medialny w Hiszpanii trwa. To już nie papka medialna, to już nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. Po informacji o dyskwalifikacji Neymara, po wściekłym ataku katalońskich mediów na Jesusa Gil Manzano, po absurdalnej fecie fanów Realu po remisie w derbach Madrytu, przyszedł czas na temat najgorętszy. Cristiano Ronaldo nie zagra z Barceloną! Powód? Obraził sędziego. Ponoć.

Podjazdowa wojna trwa. O zachowaniu Cristiano Ronaldo podczas derbów Madrytu poinformowało radio "Crack Deportivo". Portugalczyk miał krzyknąć do sędziego: "Ty skur...". Znalazło się nawet nagranie z całego zajścia. Sielanka. Ricardo De Burgos Bengoetxea odgwizduje przewinienie. Wznawia grę. Używa gwizdka. Akcja dzieje się jednak w tle. To tam pojawiają się oscarowe emocje. Portugalczyk spogląda na arbitra i coś rzuca w jego kierunku. Niestety, sędzia nie odwzajemnia spojrzenia. Cięcie.

Hiszpańskie gazety już prześcigają się w wymyślaniu kary dla CR7. W końcu El Clasico zbliża się wielkimi krokami. Emocje rosną. Walka o tytuł wchodzi w decydującą fazę. Skoro osłabiona ma zostać Barcelona, wylecieć ktoś powinien również z Realu. Inaczej będzie niesprawiedliwie. Inaczej mówić będziemy o lepszych i gorszych. A tego przecież nikt nie chce.

Tylko dlaczego znowu cierpieć ma na tym futbol?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: