SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Barcelona - Alaves LIVE. MSN pierwszy raz w komplecie? La Liga transmisja TV i ONLINE

Barcelona - Alaves LIVE. MSN pierwszy raz w komplecie? La Liga transmisja TV i ONLINE

10.09.2016, godz. 20:35
Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez
foto: Eastnews

Barcelona - Alaves LIVE. Mecz FC Barcelona - Deportivo Alaves NA ŻYWO. La Liga transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. Czy pierwszy raz w tym sezonie zobaczymy w komplecie trio MSN? Neymar dopiero wrócił do Katalonii po niemal 100 dniach treningów w Brazylii. Messi leczyć ma kontuzję. Mimo to prasa zapowiada, że machina wojenna Luisa Enrique zagra wreszcie razem. Gdzie transmisja TV z meczu Barcelona - Alaves?

Barcelona - Alaves LIVE. Mecz FC Barcelona - Deportivo Alaves NA ŻYWO. La Liga transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO w Internecie. 108 dni - tak długo nie było Neymara w Barcelonie. Wakacje, później zgrupowanie przedolimpijskie, igrzyska w Rio de Janeiro, wreszcie przerwa na mecze reprezentacyjne. Brazylijczyk ostatnie trzy miesiące spędził w rozjazdach i Luis Enrique wcale nie musi być zdeterminowany by posłać do boju skrzydłowego Canarinhos od pierwszej minuty.

Tym bardziej, że pod jego nieobecność wzniósł się na wyżyny możliwości Arda Turan. Turek wreszcie zaczął grać tak jak kiedyś w Atletico. Szybko, zdecydowanie, a przede wszystkim skutecznie. Dobrze zrozumiał się z Luisem Suarezem oraz Lionelem Messim, a z nim w składzie Katalończycy zaczęli regularnie wygrywać. I doprawdy nie byłoby niespodzianką, gdyby Neymar o swoje miejsce musiał po prostu walczyć na żmudnych sesjach treningowych.

Inny temat to Lionel Messi. On ma kontuzję. Ponoć. W rzeczywistości lekarze zalecają odpoczynek, a sam zawodnik aż rwie się do gry. Jeśli Argentyńczyk zasiądzie na ławce rezerwowych, problemów być nie powinno. Blaugrana w sierpniu zakontraktowała bowiem klasowego zmiennika. Hiszpan Paco Alcacer do niedawna wydawał się jednym z pewniaków do gry w kadrze Hiszpanii i w taktyce Luisa Enrique powinien szybko znaleźć wspólny język z Luisem Suarezem. Bodaj jedynym, którego omijają problemy zdrowotne i który od dobrych dwunastu miesięcy strzela z częstotliwością karabinu maszynowego.

Barcelona - Alaves NA ŻYWO. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Barcelona - Alaves rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. Transmisja ze spotkania na antenie Eleven.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: