SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Bramkarz Barcelony to szczęściarz. Ta seksbomba jest jego nową żoną! [ZDJĘCIA]

Bramkarz Barcelony to szczęściarz. Ta seksbomba jest jego nową żoną! [ZDJĘCIA]

18.05.2017, godz. 18:06
Daniela Jehle, Marc-Andre ter Stegen
foto:

Marc-Andre ter Stegen ma za sobą naprawdę udany czas. Od początku tego sezonu jest podstawowym bramkarzem FC Barcelona, a sukcesy odnosi też w życiu osobistym. Kilka dni temu niemiecki piłkarz wziął ślub cywilny ze swoją wieloletnią partnerką, piękną Danielą Jehle. I patrząc na jej seksowne zdjęcia trzeba przyznać, że 25-latek jest prawdziwym szczęściarzem!

Marc-Andre ter Stegen i Daniela Jehle są od niedawna świeżo upieczonym małżeństwem. Uroczystość ich zaślubin - jak na razie cywilnych - odbyła się w miejscowości Sitges nieopodal Barcelony. Państwo młodzi byli bardzo szczęśliwi, ale na oficjalne świętowanie przyjdzie jeszcze nieco poczekać. W planach jest bowiem też ślub kościelny, po którym zostanie zorganizowane wesele dla rodziny i przyjaciół. Wszystko ma się odbyć w wakacje w Niemczech. Teraz byłoby to niemożliwe, bo Niemiec wciąż ma przed sobą kilka meczów w barwach Barcelony.

Trzeba jednak przyznać, że 25-latek jest prawdziwym szczęściarzem. Nie mówimy tu tylko o tym, że gra w jednym z najlepszych klubów na świecie i mieszka w pięknym mieście. Ale ma też bardzo seksowną żonę. Z Danielą Jehle spotyka się od 2012 roku, kiedy to występował jeszcze w Borussii Moenchengladbach. To właśnie w tym mieście się poznali, a jakiś czas później partnerka przeprowadziła się z ter Stegenem do Barcelony, gdzie studiuje architekturę.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: