SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Piękny gest bramkarza Realu. Łysiną wspiera dzieci chore na nowotwór

Piękny gest bramkarza Realu. Łysiną wspiera dzieci chore na nowotwór

25.05.2017, godz. 21:40
Keylor Navas, Real Madryt
Keylor Navas, Real Madryt foto: CYFRASPORT

Bramkarz Keylor Navas dotrzymał słowa. Obiecał, że jeśli Real Madryt uprzedzi w Primera Division Barcelonę i sięgnie na koniec ligi po mistrzostwo Hiszpanii, to zetnie włosy. Zrobił to zaraz po meczu ostatniej kolejki. Fryzjerem był Marcelo. W ten sposób reprezentant Kostaryki wspiera dzieci, które walczą z nowotworem.

To był pasjonujący finisz w lidze hiszpańskiej. Real Madryt nie zmarnował szansy i nie dał się wyprzedzić Barcelonie. "Królewscy" wygrali na wyjeździe z Malagą 2:0 i tym samym przypieczętowali zdobycie tytułu. Triumf bramkarza Realu Keylora Navasa kosztował zmianę fryzury. W rolę fryzjera wcielił się obrońca Marcelo. Brazylijczyk chwycił za maszynkę i ściął włosy koledze z zespołu. Wszystko obserwowali inni gracze mistrza Hiszpanii, m.in. Karim Benzema, Raphael Varane, James Rodriguez i Sergio Ramos.

Reprezentantowi Kostaryki przyświecał szczytny cel. Zrobił to na znak solidarności z dziećmi chorymi na raka. - Tytuł jest dla mojej rodziny i dla dzieci, które są w szpitalach i walczą z rakiem, oraz dla ich rodziców. Modlę się do Boga o wszystkie dzieci, aby jak najszybciej wyzdrowiały. Dedykuję im to mistrzostwo - wyjaśnia bramkarz Realu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: