SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Chcesz być jak Leo Messi? Możesz kupić jego... Maserati!

Chcesz być jak Leo Messi? Możesz kupić jego... Maserati!

05.01.2017, godz. 13:20
Chcesz być jak Leo Messi? Możesz kupić jego... Maserati!
foto: YouTube

Maserati Leo Messiego zostało wystawione na licytację! Auto gwiazdora Barcelony to nie lada gratka dla jego najwierniejszych fanów, lecz jego cena jest wyjątkowo wysoka. - Pojazd wciąż ma hiszpańskie tablice rejestracyjne i oryginalne ślady po Messim - informuje ogłoszenie sprzedaży. Ile warte jest Maserati Granturismo MC Stradale, którym cztery lata temu woził się napastnik "Barcy"?

Ogromne pieniądze i wszechobecny luksus to normalność w świecie futbolu. Piłkarze podpisują kosmiczne kontrakty, zdobywają przepiękne kobiety i jeżdżą wymarzonymi samochodami. Nie inaczej jest w przypadku Leo Messiego, którego Maserati zostało właśnie wystawione na aukcję w Niemczech. Za Maserati Granturismo MC Stradale z 2012 roku sprzedawca zażyczył sobie... aż 119 900 euro! - Oferujemy były samochód piłkarza Barcelony. Auto wciąż ma hiszpańskie tablice rejestracyjne i oryginalne ślady po Messim - tak właściciel tłumaczy wartość auta.

Ten model Maserati to prawdziwa gratka dla miłośników zarówno argentyńskiego piłkarza, jak i motoryzacji. Silnik V8, 440 koni mechanicznych i niecałe 5 sekund do "setki"... tak właśnie wyglądają marzenia każdego mężczyzny! Zaznaczmy, że nowy model samochodu kosztuje ok. 150 000 euro, więc cena Maserati z tajemniczymi "śladami Messiego" wydaje się być lekko przesadzona.

Oto jak piłkarz Barcelony prezentował się ze swoim autem:

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: