SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Co się dzieje z Cristiano Ronaldo? Cztery karne, jeden gol CR7. Przerosło go ojcostwo? [WIDEO]

Co się dzieje z Cristiano Ronaldo? Cztery karne, jeden gol CR7. Przerosło go ojcostwo? [WIDEO]

26.03.2016, godz. 15:19
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: Instagram

Cristiano Ronaldo przestał wykorzystywać jedenastki! Portugalski gwiazdor Realu Madryt w ostatnim miesiącu cztery razy uderzał piłkę z wapna i zaledwie raz trafił do siatki! W bezpośrednich pojedynkach pokonali go Carlos Kameni, Sergio Rico oraz - to już w ostatni piątek - Władimir Stojanow. Na Półwyspie Iberyjskim już plotkuje się, że brak koncetracji CR7 wynika z faktu, że czeka on na... drugie dziecko.

W piątek Portugalia uległa reprezentacji Bułgarii 0:1. Cristiano Ronaldo w drugiej odsłonie meczu miał okazję do wyrównania. Ustawił piłkę na jedenastym metrze, ale przegrał wojnę nerwów z Władimirem Stojanowem. Dla Bułgara to zresztą w karierze nie pierwszyzna. W barwach Łudogorca Razgrad zatrzymał gwiazdora Realu Madryt w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Cristiano Ronaldo znowu zostanie ojcem?

Inna sprawa, że sędzia spotkania Portugalii z Bułgarią prawdopodobnie nie do końca zdążył zapoznać się z przepisami. Ewentualnie cierpi na poważną chorobę oczu. Stojanow nie tyle bowiem złamał przepisy, co tuż przed wykonaniem jedenastki skrócił kąt o połowę. Tak to sobie można bronić, ale karne w piłce ręcznej.

Dla Ronaldo to trzecia jedenastka zmarnowana w ostatnim miesiącu. Wcześniej nie trafiał również w starciach z Malagą oraz Sevillą. Pokonał tylko bramkarza UD Las Palmas. To absolutna nowość, jeśli przypomnimy sobie, że jeszcze jesienią zeszłego roku jego skuteczność z jedenastu metrów przekraczała 90%.

CR7 stracił formę, bo czeka na kolejne dziecko?

Prasa hiszpańska nie ma więc wątpliwości - CR7 głową jest zupełnie w innym miejscu, niż na murawie. Spekuluje się, że nagła obniżka formy wynika z faktu, że Portugalczyk ponownie ma zostać ojcem. Kobiecie, która urodzi kolejne dziecko gwieździe Realu, piłkarz ma zapłacić ponoć milion euro.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: