SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Co się dzieje z Cristiano Ronaldo? Cztery karne, jeden gol CR7. Przerosło go ojcostwo? [WIDEO]

Co się dzieje z Cristiano Ronaldo? Cztery karne, jeden gol CR7. Przerosło go ojcostwo? [WIDEO]

26.03.2016, godz. 15:19
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: Instagram

Cristiano Ronaldo przestał wykorzystywać jedenastki! Portugalski gwiazdor Realu Madryt w ostatnim miesiącu cztery razy uderzał piłkę z wapna i zaledwie raz trafił do siatki! W bezpośrednich pojedynkach pokonali go Carlos Kameni, Sergio Rico oraz - to już w ostatni piątek - Władimir Stojanow. Na Półwyspie Iberyjskim już plotkuje się, że brak koncetracji CR7 wynika z faktu, że czeka on na... drugie dziecko.

W piątek Portugalia uległa reprezentacji Bułgarii 0:1. Cristiano Ronaldo w drugiej odsłonie meczu miał okazję do wyrównania. Ustawił piłkę na jedenastym metrze, ale przegrał wojnę nerwów z Władimirem Stojanowem. Dla Bułgara to zresztą w karierze nie pierwszyzna. W barwach Łudogorca Razgrad zatrzymał gwiazdora Realu Madryt w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Cristiano Ronaldo znowu zostanie ojcem?

Inna sprawa, że sędzia spotkania Portugalii z Bułgarią prawdopodobnie nie do końca zdążył zapoznać się z przepisami. Ewentualnie cierpi na poważną chorobę oczu. Stojanow nie tyle bowiem złamał przepisy, co tuż przed wykonaniem jedenastki skrócił kąt o połowę. Tak to sobie można bronić, ale karne w piłce ręcznej.

Dla Ronaldo to trzecia jedenastka zmarnowana w ostatnim miesiącu. Wcześniej nie trafiał również w starciach z Malagą oraz Sevillą. Pokonał tylko bramkarza UD Las Palmas. To absolutna nowość, jeśli przypomnimy sobie, że jeszcze jesienią zeszłego roku jego skuteczność z jedenastu metrów przekraczała 90%.

CR7 stracił formę, bo czeka na kolejne dziecko?

Prasa hiszpańska nie ma więc wątpliwości - CR7 głową jest zupełnie w innym miejscu, niż na murawie. Spekuluje się, że nagła obniżka formy wynika z faktu, że Portugalczyk ponownie ma zostać ojcem. Kobiecie, która urodzi kolejne dziecko gwieździe Realu, piłkarz ma zapłacić ponoć milion euro.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: