SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Kolejne dziecko Cristiano Ronaldo?! Te zdjęcia jego partnerki mówią wiele [GALERIA]

Kolejne dziecko Cristiano Ronaldo?! Te zdjęcia jego partnerki mówią wiele [GALERIA]

10.07.2017, godz. 16:15
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriquez, wakacje, Formentera
Georgina Rodriquez dziewczyna Cristiano Ronaldo podczas wakacji, które spędzają na Formenterze. foto:

Miesiąc temu na świat przyszła dwójka bliźniąt Cristiano Ronaldo. Tym samym gwiazdor reprezentacji Portugalii i Realu Madryt po raz kolejny został ojcem. Eva i Matheo są młodszym rodzeństwem Cristiano Ronaldo Juniora. Obecnie piłkarz wraz ze starszym synem i ukochaną Georginą Rodriguez przebywa na wakacjach. Zdjęcia z Ibizy wydają się potwierdzać, że partnerka CR7... jest w ciąży! Zobaczcie i oceńcie sami!

Cristiano Ronaldo po wyczerpującym sezonie wreszcie udał się na zasłużone wakacje. Zwycięzca Ligi Mistrzów niemal do końca uczestniczył z Portugalią w Pucharze Konfederacji. Po tym, jak mistrzowie Europy przegrali w półfinale, postanowił wylecieć z Rosji. Udał się bezpośrednio do bliźniąt, które miesiąc temu urodziła matka zastępcza. Eva i Matheo są zbyt małe, by podróżować, dlatego na wakacje na Ibizę CR7 udał się bez nich. Piłkarzowi w wypoczynku towarzyszą syn Cristiano Ronaldo Junior, ukochana Georgina Rodriguez, matka i kuzynostwo. Najwięcej emocji wzbudza obecność partnerki zawodnika "Królewskich".

Nowe fakty na temat dzieci Cristiano Ronaldo. Przyszły na świat w Kalifornii

Wszystko przez zdjęcia, jakie zrobiono kochającej się rodzinie. Część z nich zdaje się udowadniać informację, która od kilku tygodni krąży w mediach. U Georginii Rodriguez widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek i może on zwiastować ciążę. Nieoficjalnie mówi się, że jest już ona w piątym miesiącu błogosławionego stanu i za kolejne cztery CR7 znowu zostanie ojcem. Jeśli to się potwierdzi, to za Portugalczykiem będzie naprawdę szalony rok!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: