SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo i Desire Cordero mają romans. Zobacz, co zrobił jej były chłopak! [WIDEO]

Cristiano Ronaldo i Desire Cordero mają romans. Zobacz, co zrobił jej były chłopak! [WIDEO]

23.09.2016, godz. 07:57
Desire Cordero nową dziewczyną Cristiano Ronaldo?
foto:

Cristiano Ronaldo i była miss Hiszpanii Desire Cordero - o tym mówi cała, nie tylko sportowa, Hiszpania. Wszyscy cieszą się, że CR7 znalazł (kolejną) miłość swojego życia, z jednym wyjątkiem. To niejaki Vincenzo Rennella, jej były chłopak. Zobaczcie sami, co zrobił!

Desire Cordero ma 22 lata, pochodzi z Sewilli. W 2014 roku jej zdjęcie nad łóżkiem powiesiło wielu dorastających Hiszpanów - została wybrana miss tego kraju. Podobno cały ostatni miesiąc spędziła w towarzystwie - i ramionach - Cristiano Ronaldo i już planuję przeprowadzkę do Madrytu, gdzie w Realu gra jej ukochany.
O Cordero nie może jednak zapomnieć Vincenzo Rennella. To francuski piłkarz, gra na pozycji napastnika. Obecnie gra w Miami, w amerykańskiej lidze MLS, gdzie jest wypożyczony z hiszpańskiego Realu Valladolid. To on długo był miłością Cordero, i z wzajemnością. A teraz? Wrzucił do Internetu film, na którym parodiuje słynną "cieszynkę" Ronaldo. Podpisał go "Jestem w Miami su..o". Zobaczcie sami:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: