SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo i Eiza Gonzalez?! Gwiazdor poderwał SEKSOWNĄ Meksykankę [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo i Eiza Gonzalez?! Gwiazdor poderwał SEKSOWNĄ Meksykankę [ZDJĘCIA]

23.07.2016, godz. 23:34
Eiza Gonzalez
Eiza Gonzalez foto:

Cristiano Ronaldo ma szczęście nie tylko do pięknych bramek, ale także do pięknych kobiet. Choć tej jedynej jeszcze nie znalazł, to trwają nieustanne poszukiwania wybranki serca, a kolejną kandydatką jest najwyraźniej meksykańska aktorka i modelka Eiza Gonzalez. Portugalczyk ponoć romansuje z tą seksbombą, która była widziana w jego towarzystwie podczas wczasów na Ibizie.

Ronaldo kilkanaście dni temu jako kapitan reprezentacji Portugalii wznosił w górę puchar za mistrzostwo Europy i teraz przebywa na zasłużonym urlopie po ciężkim sezonie. Jak jednak informuje "The Sun" CR7 odnosi sukcesy nie tylko na boisku, ale także w życiu prywatnym. Mówi się bowiem, że romansuje on z meksykańską aktorką i modelką Eizą Gonzalez, z którą bawił się podczas wczasów na Ibizie. W sieci pojawiło się nawet ich wspólne zdjęcie, które choć słabej jakości, to wzbudziło falę komentarzy wśród kibiców skrzydłowego Realu Madryt.

Ponadto piękna Meksykanka była widziana na trybunach podczas finału Euro 2016 i prawdopodobnie oglądała popisy rzeczonego Ronaldo, który już od kilku dobrych lat szuka miłości swojego życia. Czy nadszedł wreszcie moment, gdy Portugalczyk się ustatkuje?

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: