SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na gali FIFA! Gwiazdor pokazał dziewczynę [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez na gali FIFA! Gwiazdor pokazał dziewczynę [ZDJĘCIA]

10.01.2017, godz. 15:20
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
foto: EAST NEWS

Wygląda na to, że rana w sercu Cristiano Ronaldo po rozstaniu z Iriną Shayk zabliźniła się na dobre. Lekarką duszy piłkarza Realu Madryt okazała się Georgina Rodriguez. Hiszpanka w poniedziałek po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się z CR7 w miejscu publicznym. Portugalski gwiazdor Realu Madryt zabrał nową partnerkę na galę FIFA. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą! Zobaczcie ZDJĘCIA Cristiano Ronaldo z jego piękną ukochaną.

Cristiano Ronaldo dwa lata temu rozstał się z przepiękną Iriną Shayk. Od tego czasu media prześcigały się w plotkach na temat nowego związku gwiazdora Realu Madryt. W drugiej połowie 2016 roku w tajemnicy zaczął spotykać się z Georginą Rodriguez. Dopiero w poniedziałek 9 stycznia para po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się razem. Portugalczyk zabrał nową ukochaną na galę FIFA, na której otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza 2016 roku.

Ronaldo i Rodriguez wyglądali na bardzo szczęśliwych. Zakochani chętnie pozowali razem do zdjęć i cieszyli się chwilą spędzaną wspólnie. Para poznała się na jednej z imprez, zorganizowanych przez znanego projektanta w stolicy Hiszpanii. Georgina Rodriguez od czwartego roku życia uczyła się profesjonalnego tańca. Później postanowiła wyjechać z ojczyzny do Londynu, by szlifować swój angielski. Po powrocie do Hiszpanii podjęła pracę jako początkująca modelka w salonie Gucciego.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: