SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division Cristiano Ronaldo przez kolejne lata w Realu Madryt! Rozmowy kontraktowe już trwają!

Cristiano Ronaldo przez kolejne lata w Realu Madryt! Rozmowy kontraktowe już trwają!

24.07.2016, godz. 12:52
Cristiano Ronaldo nigdzie się nie wybiera
foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo podpisze nowy kontrakt z Realem Madryt! CR7 na razie leczy kontuzję kolana, odpoczywa na rodzinnej Maderze, ale jego przyszłość wydaje się już jasna. - Rozmawiałem z prezesem na temat nowego kontraktu - powiedział Portugalczyk kibicom. Innymi słowy, jego rekordowy transfer do Paris Saint-Germain na zawsze pozostanie tylko olejnym niespełnionym marzeniem arabskich właścicieli mistrzów Francji.

Ronaldo ma kontrakt z Realem Madryt do 2018 roku. W trakcie kilku ostatnich miesięcy kilka razy można było przeczytać w zagranicznej prasie, że Królewscy mogą sprzedać swojego gwiazdora. Raz Manchester United, raz Manchester City, najcześciej jednak Paris Saint-Germain. Kwota transferowa miała zbliżyć się do rekordu wszech czasów. Francuzi proponowali ponoć nawet 120 milionów euro. Tyle że Florentino Perez za każdym razem odmawiał, a teraz wydaje się ostatecznie pieczętować swoją decyzję. - Rozmawiałem z prezydentem klubu przez telefon, ale jak tylko wrócę do Madrytu, będziemy dyskutować. Bardzo chcę zostać w Realu Madryt. Klub też tego chce - powiedział CR7. Na razie nie wiadomo, jaką podwyżkę otrzyma jeden z bohaterów ostatnich mistrzostw Europy, ale prawdopodobnie warunki nowej umowy pozwolą Portugalczykowi zakończyć karierę na Santiago Bernabeu.

Na razie jednak Ronaldo leczy kontuzję. - Nie wystąpię przeciwko Sevilli w walce o Superpuchar Europy - dodał jeden z najlepszych piłkarzy świata. Cóż, po tylu sukcesach, na kilka dni przerwy i odpoczynku akurat on zasłużył jak mało kto.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: