SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo nie może mieć wszystkiego. Rosyjska modelka dała mu kosza! [GALERIA]

Cristiano Ronaldo nie może mieć wszystkiego. Rosyjska modelka dała mu kosza! [GALERIA]

14.02.2017, godz. 18:22
Lili Jermak 10
foto: Instagram

Wiele dziewczyn dałoby sie pokroić, aby zostać wybranką Cristiano Ronaldo, ale nie Lili Jermak. Zdaniem hiszpańskich mediów ta rosyjska piękność dała kosza gwiazdorowi Realu Madryt! To musiało zaboleć Portugalczyka. Każdego by zabolało. Wystarczy obejrzeć zdjęcia z Instagrama modelki - ona zwala z nóg!

Do takich spraw zawsze trzeba podchodzić z dużą dozą ostrożności. Cristiano Ronaldo już nie raz był łączony z pięknymi modelkami, ale tym razem hiszpańskie media twierdzą, że to piłkarz zalecał się do przepięknej Lili Jermak. Rosjankę na Instagramie obserwuje ponad milion ludzi!

Właśnie przez ten portal społecznościowy Portugalczyk próbował zapoznać się z modelką, ale ona nie chciała się z nim spotkać. Chyba jest jedną z nielicznych dziewczyn na świecie, która potrafiła odmówić Ronaldo.

Wszystko miało się wydarzyć w 2016 roku, który sportowo był dla "CR7" wyjątkowo udany. Z Realem wygrał Ligę Mistrzów, z Portugalią Euro 2016, a na dodatek dostał Złotą Piłkę!

Choć nie wyszło mu z Lili Jermak, to w życiu prywatnym także idzie mu znakomicie. Od kilku miesięcy spotyka się z Georginą Rodriguez, która ma być tą jedyną. Para ponoć planuje ślub.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: