SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo porzucił Lamborghini na środku drogi! Bolał go nadgarstek

Cristiano Ronaldo porzucił Lamborghini na środku drogi! Bolał go nadgarstek

25.01.2017, godz. 12:05
Lamborghini Aventador Cristiano Ronaldo
Lamborghini Aventador Cristiano Ronaldo foto: Twitter

Cristiano Ronaldo musiał porzucić swoje piekielnie drogie Lamborghini i udać się do szpitala! Gwiazdor Realu Madryt nie mógł prowadzić przez kontuzję. Portugalczyk wracał z wycieczki na narty, podczas której towarzyszyła mu jego dziewczyna, Georgina Rodriguez.

Przepiękne Lamborghini Aventador osamotnione na środku drogi? Taki obrazek mogli zaobserwować fani śnieżnego szaleństwa. W ośrodku narciarskim "Navacerrada" nieopodal Madrytu bawił się także Cristiano Ronaldo ze swoją dziewczyną. W poniedziałek para wracała do domu, ale daleko nie zajechała. Piłkarz Realu Madryt poczuł duży ból w nadgarstku i nie mógł prowadzić samochodu - donosi hiszpański portal Informalia. Portugalczyk był zmuszony zostawić superauto na środku drogi i udać się do szpitala.

Policja i odpowiednie służby zostały zawiadomione zanim po Ronaldo przyjechała karetka. Lamborghini zostało później odholowane. Klub i piłkarz jeszcze nie zabrali głosu w tej sprawie, ale problemy z nadgarstkiem "CR7" miał już w poprzedniej kolejce ligowej. Z Malagą grał w specjalnym opatrunku.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: