SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo założył PERUKĘ na RANDKĘ [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo założył PERUKĘ na RANDKĘ [ZDJĘCIA]

23.11.2016, godz. 15:12
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo foto:

Cristiano Ronaldo znów zaskoczył. Fotoreporterzy przyłapali portugalskiego gwiazdora na randce z piękną Georginą Rodriguez. Dla niepoznaki CR7 założył... perukę. Kamuflaż jednak nie uchronił go przed obiektywami paparazzi. Zdjęcia komicznie wyglądającego piłkarza Realu Madryt oglądać można we włoskim magazynie "Chi". Zobaczcie!

Cristiano Ronaldo na randkę z hiszpańską pięknością Georginą Rodriguez wybrał się do Paryża. Żeby zmylić fotoreporterów założył perukę, duże ciemne okulary, a do tego kurtkę z kapturem. Paparazzi przyłapali jednak Portugalczyka i jego nową dziewczynę. Randka była udana, a na jednym ze zdjęć CR7 całuje piękną Georginę, która... patrzy w obiektyw robiącego jej zdjęcia fotoreportera.
No właśnie... Czy CR7 rzeczywiście dał się przyłapać na randce w Paryżu? A może była to klasyczna "ustawka", a paparazzi byli doskonale poinformowani, gdzie i kiedy będą mogli spotkać Portugalczyka z gorącą Hiszpanką. Kilka dni temu media rozpisywały się o tym, jak Ronaldo został zwyzywany przez piłkarza Atletico od "pedałów" w czasie derbów Madrytu. Być może CR7 postarał się o pikantne zdjęcia, na których znów występuje w roli macho.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: