SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo rzucił byłą Miss Hiszpanii! "Był zirytowany jej..." [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo rzucił byłą Miss Hiszpanii! "Był zirytowany jej..." [ZDJĘCIA]

02.11.2016, godz. 20:39
Desire Cordero nową dziewczyną Cristiano Ronaldo?
foto:

Cristiano Ronaldo właśnie zakończył swój kolejny związek! Jak donoszą portugalskie, hiszpańskie i angielskie media, gwiazdor Realu Madryt zerwał z Miss Hiszpanii 2014 - długonogą pięknością Desire Cordero. O tym, że to koniec poinformował Hiszpankę w Halloween. Powód? "Zorientował się, że modelka wkorzystuje go i jest z nim dla sławy i pieniędzy" - informuje osoba z otoczenia CR7. Te kobiety to jednak są wredne. Tak zawrócić w głowie i wykorzystać...

Cristiano Ronaldo i seksowna Desire Cordero spotykali się od września, a poznali się poprzez... Instagrama. Portugalski gwiazdor Realu Madryt zachwycił się fotkami efektownej Miss Hiszpanii 2014 i zaproponował randkę. Ta skwapliwie skorzystała z zaproszenia.

Romans 31-letiego piłkarza i 23-letniej modelki kwitł, a piękna Desire była widziana, jak nad ranem opuszcza luksusową posiadłość Ronaldo pod Madrytem. Ale to już koniec. Portugalczyk rzucił Hiszpankę. "Był coraz bardziej zirytowany jej podejściem do związku. Zorientował się, że chodzi jej głównie o sławę i pieniądze. Czuł się wykorzystywany" - czytamy w portugalskich mediach.

To już kolejny krótki związek Ronaldo, skończył się tak szybko jak się zaczął. Po burzliwym rozstanią z rosyjską supermodelką Iriną Szajk gwiazdor skacze z kwiatka na kwiatek. Czy któraś piękność wreszcie usidli go na dłużej? - Wiem, że połowa kobiet umawia się ze mną tylko dla sławy. To problem wszystich znanych osób - żalił się kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: