SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo się żeni?! 21-letnia Hiszpanka usidliła gwiazdora Realu [GALERIA]

Cristiano Ronaldo się żeni?! 21-letnia Hiszpanka usidliła gwiazdora Realu [GALERIA]

24.01.2017, godz. 18:09
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez
foto: EAST NEWS

Wygląda na to, że Cristiano Ronaldo znalazł miłość swojego życia. Dziennikarze "Correio de Manha" donoszą, że gwiazdor Realu Madryt chce się ustatkować i wziąć ślub ze swoją obecną partnerką, Georginą Rodriguez.

Na stronie internetowej gazety "Correio de Manha" można przeczytać o planach Cristiano Ronaldo na przyszłość. 31-latek miał w przeszłości wiele dziewczyn, w tym przepiękną supermodelkę Irinę Szejk, ale ponoć postanowił, że przyszedł czas wziąć miłość na poważnie. Choć z Georginą Rodriuguez spotyka się zaledwie od czterech miesięcy to już ma wobec niej wielkie plany.

- Ronaldo myśli o wspólnym dziecku z Georginą Rodriguez. Para rozważa również ślub, ale nie wcześniej niż w 2018 roku - wyjawili dziennikarze portugalskiej gazety, którzy ponoć kontaktowali się z bliskim otoczeniem sportowca.

Tabloid twierdzi, że Georgina zdołała przekonać do siebie nawet mamę Ronaldo, która nie była wielką fanką poprzednich wybranek syna. Para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się na trybunach Santiago Bernabeu, a następnie na gali FIFA, wraz z synem Portugalczyka Cristiano Jr. W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: