SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo skazany na Real? Zobacz, gdzie zagra

Cristiano Ronaldo skazany na Real? Zobacz, gdzie zagra

26.05.2016, godz. 08:19
Cristiano Ronaldo nigdzie się nie wybiera
foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo zamieni Real Madryt na Manchester United, City czy dowolną inną drużynę, o jakiej spekulują dziennikarze? Już wiemy! Genialny CR7 w końcu zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Na razie ma na głowie sobotni finał Ligi Mistrzów w Mediolanie. A co potem?

Podobno już tylko godziny dzielą na od nominacji Jose Mourinho na stanowisko trenera Manchesteru United. Media spekulują, że Ronaldo miałby podążyć za swoim rodakiem i zamienić Madryt na Manchester. Nic z tego! Za dwa lata kiedyś najdroższemu piłkarzowi świata kończy się kontrakt z Królewskimi, ale Portugalczyk niegdzie nie zamierza się ruszać! Gdzie mu będzie lepiej... - To oczywiste, że chcę zostać tutaj. Myślę, że zakończę karierę w Realu Madryt - powiedział Ronaldo. Dodał, że już po finale LM z Atletico możliwe jest przedłużenie kontraktu do końca kariery. Zaznaczył, że w stolicy Hiszpanii jest bardzo szczęśliwy i nie widzi siebie w koszulce innego klubu. Co ze zdrowiem? Z jednego z treningu przed sobotnim zszedł utykając, ale podobno wszystko jest w porządku. CR7 jest gotowy, by dać ukochanemu klubowi 11. Puchar Europy w historii. La undecima jest blisko.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: