Cristiano Ronaldo

Autor: East News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo tworzy historię. Strzelił 400. bramkę dla Realu! [WIDEO]

2017-05-15 11:40

O 400. bramce Cristiano Ronaldo dla Realu Madryt mówiło się już od początku maja, jednak po szczegółowej analizie okazało się, że CR7 strzelił ich do tej pory 399. Gwiazdor "Królewskich" zapowiedział szybkie osiągnięcie historycznego rekordu i już w niedzielę zdobył dwie kolejne bramki. Ronaldo dopiął swego, a jego drużyna pokonała Sevillę 4:1.

Cristiano Ronaldo jest wielki! Portugalczyk zdobył w niedzielę 400. i 401. bramkę dla Realu Madryt! Na historyczne trafienie CR7 nie trzeba była czekać zbyt długo - Ronaldo przekroczył kosmiczną barierę już 23. minucie spotkania z Sevillą. W drugiej połowie dołożył jeszcze jedną bramkę, a jego drużyna pokonała rywali 4:1 i pozostaje na drugim miejscu hiszpańskiej La Liga.

Przypomnijmy, że zarówno Real Madryt, jak i Barcelona mają w dorobku tyle samo punktów, jednak na podopiecznych Zinedine'a Zidane'a czeka jeszcze zaległe ligowe spotkanie. Jeśli Ronaldo utrzyma swoją wysoką formę, to "Królewscy" mają tytuł w kieszeni. Poniżej możecie zobaczyć, w jakich okolicznościach zdobył 400. gola dla Realu. To była chyba jedna z łatwiejszych bramek w jego karierze.