SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo w sądzie: Chcę wrócić do Anglii! Tam nie miałem problemów!

Cristiano Ronaldo w sądzie: Chcę wrócić do Anglii! Tam nie miałem problemów!

05.08.2017, godz. 11:29
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto:

Cristiano Ronaldo zeznając w hiszpańskim sądzie w związku z zarzutami o popełnienie przestępstw podatkowych, wyznał, że... tęskni za Anglią i zamierza tam wrócić. Słowa portugalskiego gwiazdora wywołały burzę w wysparskich mediach, które znów biją w tarabany, wieszcząc sensacyjny powrót CR7 do Manchesteru United. - Zawsze płaciłem podatki. W Anglii nigdy nie miałem takich problemów jak tutaj. Dlatego chcę tam wrócić - powiedział w sądzie Ronaldo.

Cristiano Ronaldo broni się przed zarzutami o popełnienie przestępstw podatkowych na kwotę 14,7 mln euro, a hiszpańskie media ujawniły właśnie szczegóły poniedziałkowych zeznań Portugalczyka w sądzie. CR7 dość zabawnie próbował przekonać panią prokurator, że jest niewinny, a cała sprawa to jedno wielkie nieporozumienie. - Patrzę pani w oczy i nie kłamię. Zapłaciłem cały podatek i nie wiem, co ja tutaj robię. Wielu rzeczy z tego wszystkiego nie rozumiem, skończyłem tylko sześć klas w szkole i jedyną rzeczą, na której się dobrze znam, jest gra w piłkę. Jeśli moi doradcy mówią „Cris, wszystko jest w porządku”, to ja im wierzę - tłumaczył Ronaldo, po czym dodał sensacyjną deklarację: - W Anglii nigdy nie miałem takich problemów. Dlatego chcę tam wrócić.

Czy Ronaldo rzeczywiście zamierza odejść z Realu Madryt i wrócić do Premier League? Od początku afery z podatkami CR7 stosuje szantaż emocjonalny, dając do zrozumienia, że czuje się skrzywdzony i dlatego ma już dość gry w hiszpańskiej lidze.

Dziewczyna Ronaldo pozowała w ciąży! [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo może zostać skazany na 15 lat więzienia!

Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci. Nie uwierzycie!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: