SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division Cristiano Ronaldo zatrudnił piękną asystentkę. Oto GORĄCA Marisa Mendes [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo zatrudnił piękną asystentkę. Oto GORĄCA Marisa Mendes [ZDJĘCIA]

19.10.2016, godz. 17:41
Marisa Mendes
foto: Instagram

Jakiś czas temu Hiszpania i Portugalia huczały od plotek, jakoby Marisa Mendes miała mieć romans z Cristiano Ronaldo. Przez jakiś czas wydawało się, że gwiazdor Realu Madryt jest w związku z córką swojego agenta, ale obie strony po kilku tygodniach zdementowały te doniesienia. Bez wątpienia sa jednak ze sobą bardzo blisko - piękna kobieta została właśnie asystentką CR7!

Marisa Mendes będzie odpowiadała za profile Cristiano Ronaldo na portalach społecznościowych. 25-letnia piękność poprowadzi wszystkie konta gwiazdora Realu Madryt, więc odpowiedzialność spoczywająca na jej barkach przewyższy najwyższe górskie szczyty! Wystarczy wspomnieć, że kapitan reprezentacji Portugalii jako pierwszy sportowiec w historii przekroczył na Twitterze i Facebooku granicę dwustu tysięcy fanów.

Marisa to córka agenta Ronaldo - Jorge Mendesa. Nie wiemy czy miało to wpływ na decyzję Cristiano, czy zadecydowała jej uroda. A może po prostu nowa asystentka zna się jak nikt inny na powierzonych jej zadaniach? Czas pokaże...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: