SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! Nie uwierzycie!

Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! Nie uwierzycie!

27.07.2017, godz. 13:00
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriquez, wakacje, Formentera
Georgina Rodriquez dziewczyna Cristiano Ronaldo podczas wakacji, które spędzają na Formenterze. foto:

Cristiano Ronaldo ma już trójkę dzieci, a czwarte jest w drodze. Na tym nie koniec! Gwiazdor Realu Madryt zdradził, że planuje mieć jeszcze większą gromadkę. Podał nawet konkretną liczbę. Jaką? Plany ma ambitne, przed nim jeszcze dużo... pracy.

Cristiano Ronaldo ma już 7-letniego syna Cristiano Juniora, a na świat przyszły też niedawno bliźniaki - Eva i Mateo. Całą trójkę urodziły Portugalczykowi matki zastępcze, tzw. surogatki (podobno w USA), a gwiazdor Realu miał zapłacić za tę ekstrawaganckie usługi fortunę.
Czwarte dziecko Ronaldo ma już pojawić się na świecie w bardziej tradycyjny sposób. Jego piękna dziewczyna Georgina Rodriguez jest w ciąży. Na tym nie koniec, CR7 chce pójść za ciosem. Domaga się tego również jego pierworodny, który jest zachwycony rolą starszego brata.

- Cristianinho jest bardzo szczęśliwy. Jako starszy brat świetnie sobie radzi i domaga się więcej braci i sióstr - cytuje gwiazdora portugalski "Correio da Manha". - Ile chcę mieć dzieci? Siedem, to magiczna liczba. Myślę, że tak będzie dobrze - dodał CR7, który właśnie taki numer ma na koszulce, gdy błyszczy na piłkarskich boiskach.

Blessed

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) 4 Lip, 2017 o 8:45 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: