SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo znów uwodzi! Tym razem w jego sidła wpadła... była Miss Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo znów uwodzi! Tym razem w jego sidła wpadła... była Miss Hiszpanii [ZDJĘCIA]

21.09.2016, godz. 21:00
Desire Cordero nową dziewczyną Cristiano Ronaldo?
foto:

Ten to ma życie! Cristiano Ronaldo gra w jednym z najlepszych klubów świata, zarabia miliony, a na dodatek co i rusz uwodzi kolejne piękne kobiety! Tym razem hiszpańskie media donoszą, że w sidła Portugalczyka wpadła piękna Desire Cordero, która w 2014 roku wygrała konkurs Miss Hiszpanii! Co o niej myślicie?

Ronaldo nie lubi się nudzić, zarówno na boisku, jak i poza nim. Choć stwierdzenie, że podrywa więcej kobiet, niż strzela goli, byłoby nieco kontrowersyjne i nieprawdziwe, to jednak na brak powodzenia Portugalczyk z pewnością nie może narzekać. A hiszpańskie media uwielbiają jego kolejne romanse, bo co i rusz prezentują nowe partnerki piłkarza Realu Madryt.

Cassandre Davis, Cristina Buccino czy Eiza Gonzalez - to tylko kilka z pięknych pań, które w nie tak dalekiej przeszłości łączono z Ronaldo. Żadna z nich nie zawróciła mu jednak w głowie na tyle, by został z nią na stałe. Dlatego też znalazł sobie kolejną! Mowa o 22-letniej piękności z Sewilli, Desire Cordero, która w 2014 roku została Miss Hiszpanii! Magazyn "Corazon Czn" podaje, że para spędziła ze sobą ostatni miesiąc, a teraz Cordero planuje przeprowadzić się do Madrytu, by bić bliżej Cristiano. Ciekawe tylko, czy on żywi do niej takie same uczucia, jak ona do niego.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: