SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division Cristiano Ronaldo znów uwodzi! Tym razem w jego sidła wpadła... była Miss Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo znów uwodzi! Tym razem w jego sidła wpadła... była Miss Hiszpanii [ZDJĘCIA]

21.09.2016, godz. 21:00
Desire Cordero nową dziewczyną Cristiano Ronaldo?
foto:

Ten to ma życie! Cristiano Ronaldo gra w jednym z najlepszych klubów świata, zarabia miliony, a na dodatek co i rusz uwodzi kolejne piękne kobiety! Tym razem hiszpańskie media donoszą, że w sidła Portugalczyka wpadła piękna Desire Cordero, która w 2014 roku wygrała konkurs Miss Hiszpanii! Co o niej myślicie?

Ronaldo nie lubi się nudzić, zarówno na boisku, jak i poza nim. Choć stwierdzenie, że podrywa więcej kobiet, niż strzela goli, byłoby nieco kontrowersyjne i nieprawdziwe, to jednak na brak powodzenia Portugalczyk z pewnością nie może narzekać. A hiszpańskie media uwielbiają jego kolejne romanse, bo co i rusz prezentują nowe partnerki piłkarza Realu Madryt.

Cassandre Davis, Cristina Buccino czy Eiza Gonzalez - to tylko kilka z pięknych pań, które w nie tak dalekiej przeszłości łączono z Ronaldo. Żadna z nich nie zawróciła mu jednak w głowie na tyle, by został z nią na stałe. Dlatego też znalazł sobie kolejną! Mowa o 22-letniej piękności z Sewilli, Desire Cordero, która w 2014 roku została Miss Hiszpanii! Magazyn "Corazon Czn" podaje, że para spędziła ze sobą ostatni miesiąc, a teraz Cordero planuje przeprowadzić się do Madrytu, by bić bliżej Cristiano. Ciekawe tylko, czy on żywi do niej takie same uczucia, jak ona do niego.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: