SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Cristiano Ronaldo zrobił sobie zdjęcie z... Buddą! Został ostro skrytykowany

Cristiano Ronaldo zrobił sobie zdjęcie z... Buddą! Został ostro skrytykowany

21.10.2016, godz. 13:27
Cristiano Ronaldo, Budda
foto: instagram

Cristiano Ronaldo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie. Jako pierwszy piłkarz na świecie przekroczył granicę dwóch milionów obserwujących na Facebooku i Twitterze. Na Instagramie liczba ta jest większa niż osiemdziesiąt milionów. Każde zdjęcie zamieszczone przez Portugalczyka wywołuje sporą dyskusję. Nie inaczej było tym razem, gdy CR7 zaprezentował fotkę z posągiem Buddy.

Cristiano Ronaldo na Instagramie zamieścił zdjęcie z posągiem Buddy. Ciężko powiedzieć co kierowało Portugalczykiem, ale uwagę obserwujących przykuł fakt, że CR7 postawił stopę na monumencie. Szybko pojawiły się komentarze użytkowników, którzy byli tym faktem mocno zniesmaczeni. "Gościu, nie stawia się nóg na posągach religijnych. To podstawa - napisał jeden z nich. Inni byli mniej wyrozumiali i w mocnych słowach wyjaśnili kapitanowi reprezentacji Portugalii co myślą o jego zachowaniu. Jedno jest pewne - tak negatywnych emocji gwiazdor Realu Madryt nie wzbudził już dawno.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: