SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Czy Cristiano Ronaldo jest gejem?! Plotki o seksualności piłkarza

Czy Cristiano Ronaldo jest gejem?! Plotki o seksualności piłkarza

22.11.2016, godz. 10:50
Wielki Cristiano Ronaldo!
foto: Eastnews

Nie milkną echa sobotnich derbów Madrytu i to nie tylko ze względu na wspaniałe zwycięstwo Realu nad Atletico 3:0. Autorem wszystkich trzech bramek dla "Królewskich" był Cristiano Ronaldo. Ten sam zawodnik w trakcie spotkania wdał się w sprzeczkę z Koke. To, co powiedział CR7 znowu sprawiło, że pojawiła się lawina informacji na temat orientacji seksualnej gwiazdora.

Wielu kibiców sądzi, że Cristiano Ronaldo jest homoseksualistą. Dotychczas jednak wydawało się, że są to plotki, wynikające z zazdrości o popularność i zasobność konta Portugalczyka. W sobotę sam dolał oliwy do ognia. W trakcie kłótni z Koke podczas derbów Madrytu odpowiedział na zaczepkę przeciwnika w sposób, który na nowo podniósł sprawę orientacji seksualnej gwiazdora "Królewskich". Tym samym mniej mówi się o jego wspaniałym hattricku w rywalizacji z odwiecznym rywalem, niż o tym z kim sypia.

Treść sprzeczki ujawnili dziennikarze programu "Partizado" emitowanego w radiu COPE. - Jesteś ped*** - krzyczał do Ronaldo pomocnik Atletico. Ten nie pozostał dłużny, choć zapewne nie spodziewał się, że jego riposta wywoła taką lawinę komentarzy wcale nie dotyczących futbolu. - Tak, jestem ped***, ale bardzo bogatym, skur***! - odpowiedział CR7. Plotki o rzekomej homoseksualnej orientacji Ronaldo nasiliły się po rozstaniu gwiazdora Realu z Iriną Szajk. Kibice w Hiszpanii są w szoku po słowach Cristiano, choć równie dobrze mógł być to po prostu niefortunny dobór słów.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: