SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Dziewczyna Cristiano Ronaldo pozowała w ciąży! [ZDJĘCIE]

Dziewczyna Cristiano Ronaldo pozowała w ciąży! [ZDJĘCIE]

04.08.2017, godz. 13:53
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriquez, wakacje, Formentera
Georgina Rodriquez dziewczyna Cristiano Ronaldo podczas wakacji, które spędzają na Formenterze. foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo spodziewa się kolejnego dziecka. Kto nie wierzy, niech spojrzy na zdjęcie ukochanej piłkarza Realu Madryt Georginy Rodriguez. 22-letnia modelka zdecydowała się pokazać ciążowy brzuszek. Jej fotografię opublikował na Instagramie hiszpański magazyn "Hola".

Kilkanaście dni temu świat dowiedział się, ile dzieci planuje mieć Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdradził, że jego celem jest magiczna liczba siedem. Z takim numerem piłkarz występuje na boisku. Jest on także częścią jednego z pseudonimów gwiazdora (CR7 - przyp. red.). Ronaldo chce być także ojcem siedmiorga dzieci. Jest więc na półmetku. Siedem lat temu na świat przyszedł jego pierwszy syn, Cristiano Junior. Tego lata piłkarzowi Realu urodziły się bliżniaki - Mateo i Eva. Trójka pociech została urodzona przez matki surogatki, które zatrudnił Ronaldo podobno w Stanach Zjednoczonych.

Teraz gwiazdor spodziewa się czwartego dziecka, które nosi jego dziewczyna Georgina Rodriguez. 22-letnia modelka nie miała problemów ze sposobem, w jakim przyszły na świat dzieci Ronaldo. Piękność popierała swojego ukochanego i w bardzo młodym wieku zdecydowała się urodzić mu kolejnego potomka. Brzuszek nie jest jeszcze duży, ale łatwo można odgadnąć, że Georgina jest w ciąży. Dziewczyna Ronaldo świetnie dogaduje się podobno z Cristiano Juniorem i za kilka miesięcy urodzi mu rodzeństwo Rodzi się podstawowe pytanie: dziewczynka czy chłopczyk?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: