SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Eric Cantona kpi z Leo Messiego. "Został liderem boysbandu? Wygląda jak Justin Bieber!"

Eric Cantona kpi z Leo Messiego. "Został liderem boysbandu? Wygląda jak Justin Bieber!"

09.11.2016, godz. 11:40
Leo Messi wrócił do reprezentacji Argentyny
foto: EAST NEWS

Leo Messi najpierw przefarbował swoje włosy na blond, później zapuścił rudą brodę, czym całkowicie zmienił swój wizerunek. Kapitan reprezentacji Argentyny nie wygląda już jak piłkarz, którego uwielbiano za skromność i pokorę. Nie uszło to uwadze Erica Cantony, który uwielbia komentować dzisiejszą piłkę swoim ciętym językiem. Tym razem stwierdził, że Messi wygląda jak... Justin Bieber!

Leo Messi od początku swojej kariery był prawdziwym symbolem skromności. Strzelał bramki, asystował i często ratował Barcelonę w najtrudniejszych meczach, lecz mimo wszystko zachowywał się po prostu normalnie. Tą normalnością zdobył serce tysięcy kibiców na całym świecie. Często porównywany z Ronaldo, który lubi dobrze wyglądać i gwiazdorzyć, Argentyńczyk był definicją talentu i wielkiej skromności. W tym sezonie jest jednak inaczej.

Najlepszy zawodnik FC Barcelony w tym sezonie radykalnie zmienił swój wizerunek, czym wywołał ogromne zdziwienie kibiców. Jak widzimy, Messi zszokował nie tylko swoich fanów, lecz również inne osobistości świata piłki.

Jednym z oburzonych jest legenda Manchesteru United, Eric Cantona. W swoim programie "Komisarz futbolu", emitowanym w Eurosporcie, powiedział - Tlenione włosy, ruda broda? Messi został liderem jakiegoś boysbandu? Już gdy zrobił sobie tatuaże byłem zaniepokojony, ale cała reszta? Ktokolwiek mu to doradzał powinien się wstydzić. Zamieniłeś naszego bohatera w Justina Biebera! - Messi nie skomentował słów Francuza, ale bronią go wyniki. Argentyńczyk w ostatnich spotkaniach wyróżnia się niezwykła skutecznością i zdobywa bramkę za bramką.

Z tlenionymi włosami czy nie, Messi nie schodzi ze szczytu. Już w piątek jego Argentyna zagra z Brazylią na wyjeździe. To bardzo ważny mecz dla "Albicelestes", którzy w przypadku porażki będą mieć znikome szanse na awans do mistrzostw świata w Rosji.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: