SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division FC Barcelona oferuje Celcie miliony za pokonanie Realu!

FC Barcelona oferuje Celcie miliony za pokonanie Realu!

16.05.2017, godz. 20:35
FC Barcelona
FC Barcelona foto: EAST NEWS

FC Barcelona miała zaoferować piłkarzom Celty Vigo aż trzy miliony euro, aby ci zagrali na maksimum swoich możliwości i pokonali Real Madryt. Ich spotkanie z "Królewskimi" może mieć decydujący wpływ na losy mistrzostwa Hiszpanii. O premii dla Celty informują hiszpańskie media. Czy "Duma Katalonii" może w ten sposób postąpić?

Może, ponieważ nie jest to korupcja. FC Barcelona nie chce płacić Celcie Vigo, aby ta się podłożyła i specjalnie przegrała. Dodatkowe wynagrodzenie za świetną grę nie jest działaniem niezgodnym z prawem. Jest po prostu dodatkową motywacją dla przeciwników Realu, którzy będą chcieli zrobić wszystko, aby zdobyć dodatkową kasę. Oczywiście jeśli oferta klubu z Katalonii jest prawdziwa.

O tym, że Barcelona oferuje Celcie aż trzy miliony euro za zwycięstwo z Realem mówił dziennikarz Eduardo Inda w popularnym programie sportowym "El Chiringuito de Jugones". W tej informacji może być wiele prawdy, bo jak przypomniał Inda, "Barca" już uskuteczniła podobną praktykę w przeszłości. W sezonie 2006/2007 oferowała pieniądze zawodnikom Realu Mallorca, aby ci uzyskali dobry wynik na Santiago Bernabeu, co im się ostatecznie nie udało.

Real Madryt zagra z Celtą Vigo w środę o godz. 21:00. Jest to zaległe spotkanie "Królewskich". Jeśli je wygrają, przed ostatnią kolejką La Liga będą mieli trzy punkty przewagi nad Barceloną i kwestia tytułu będzie w ich rękach.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: