SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division FC Barcelona płonie! Luis Enrique zaatakował piłkarzy za porażkę z Juventusem Turyn

FC Barcelona płonie! Luis Enrique zaatakował piłkarzy za porażkę z Juventusem Turyn

15.04.2017, godz. 09:32
Luis Enrique
Luis Enrique foto: EAST NEWS

Kryzys. Takiego w Katalonii nie pamiętają już od dawna. Jak informują hiszpańskie media, Luis Enrique nie wytrzymał kolejnej porażki swoich piłkarzy! Po klęsce z Juventusem w Lidze Mistrzów, na forum drużyny skrytykował gwiazdy Blaugrany! Komu się oberwało?

Druga kolejna wyjazdowa klęska w Lidze Mistrzów przelała czarę goryczy. Po tej z Paris Saint-Germain na Camp Nou pojawiła się atmosfera mobilizacji. Rządza rewanżu - taki był cel mistrzów Hiszpanii. Tym razem szkoleniowiec Barcelony jednak nie wytrzymał. Zamiast szukania wyjścia z patowej sytuacji, pojawiły się pretensje. Tak przynajmniej twierdzą dziennikarze telewizji TV3.

Gerard Pique, Javier Mascherano, Neymar. To ta trójka otrzymała poważną reprymendę od trenera Barcy. Pierwszy usłyszeć miał, że to jego błędy w ustawieniu pogrążyły kolegów. Drugi, choć akurat zagrał na nietypowej dla siebie pozycji, że to jego słabej postawie turyńczycy zawdzięczają kolejne gole. Trzeci natomiast, Neymar, grzesznik szczególny, bo również współwinny niedawnej porażki w lidze, że jako napastnik powinien biegać w okolicach pola karnego, a nie bawić się w rozgrywanie piłki.

Co na to zawodnicy? Informacji brak. Spotkanie zespołu miało jednak toczyć się w nerwowej atmosferze. Czy to oznacza, że Luis Enrique i piłkarze nie strzelają już do tej samej bramki?

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: