SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division FC Barcelona - Real Madryt. Zinedine Zidane o wyborze sędziego: Nie wierzę w teorie spiskowe

FC Barcelona - Real Madryt. Zinedine Zidane o wyborze sędziego: Nie wierzę w teorie spiskowe

30.11.2016, godz. 12:10
Zinedine Zidane
foto: Eastnews

W sobotę 3 grudnia oczy większości kibiców będą zwrócone na Camp Nou, gdzie FC Barcelona podejmie Real Madryt w wielkim El Clasico. Arbitrem tego spotkania będzie Carlos Clos Gomez, a w stolicy Hiszpanii wszyscy są pewni, że będzie sprzyjał gospodarzom. - Nie wierzę, że sędzia będzie faworyzował jeden lub drugi klub - odpowiedział na zaczepki mediów Zinedine Zidane. Sport.se.pl zaprasza na relacje LIVE ONLINE z tego spotkania.

3 grudnia na Camp Nou dojdzie do pierwszego w tym sezonie klasyku ligi hiszpańskiej, czyli pojedynku Barcelony z Realem Madryt. Pojedynki te określane są mianem El Clasico i zawsze dostarczały wielu emocji kibicom zebranym na trybunach, jak i przed telewizorami. Jak zwykle dużo uwagi poświęca się arbitrom tych meczów, a tym razem oczy zwrócone będą na Carlosa Closa Gomeza, który postrzegany jest jako największy wróg Realu i w stolicy Hiszpanii już przesądzono, że w sobotę będzie sprzyjał Barcelonie.

- W ogóle nie interesują mnie takie teorie spiskowe. Nie przejmuję się tym. Chcę skupić się tylko na meczu. Sądzę, że będzie to wspaniałe widowisko, a arbitrzy poprowadzą to spotkanie najlepiej, jak potrafią. Nie wierzę, że sędzia będzie faworyzował jeden lub drugi klub. Ludzie będą chcieli zobaczyć świetny pojedynek ze wspaniałym arbitrem, który będzie podejmował słuszne decyzje - powiedział Zinedine Zidane pytany przez przedstawicieli mediów o wybór arbitra na sobotnie El Clasico. Początek tego elektryzującego pojedynku o godzinie 16:15. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE ONLINE.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: