FC Barcelona

Autor: East News FC Barcelona

FC Barcelona zabawiła się z Sevillą. Piękne gole Messiego

2017-04-05 23:23

FC Barcelona pokonała Sevillę 3:0 w meczu 30. kolejki Primera Division. To był pokaz siły "Dumy Katalonii" i dobitne potwierdzenie tego, że ekipa z Andaluzji jest w kryzysie. Dwa przepiękne gole zdobył Leo Messi.

Barcelona już w pierwszej połowie zapewniła sobie trzy punkty. Szybko strzelanie rozpoczął Luis Suarez, a chwilę później dwa trafienia dorzucił genialny Messi. Przy pierwszym golu wykończył cudowną akcję całego zespołu, a przy drugim huknął z lewej nogi, nie dając szans bramkarzowi Sevilli.

Po trzeciej bramce emocje się skończyły. Goście nieudolnie próbowali odrobić straty, a gospodarze zadowolili się wysokim prowadzeniem. W drugiej połowie kibice mogli jedynie podziwiać fantastyczną grę Neymara, który w swoim stylu czarował zwodami.

Komplet punktów pozwolił Barcelonie na chwilę wskoczyć na fotel lidera, ale drugi Real ma jeszcze dwa mecze do rozegrania. Sevilla już chyba na dobre przestaje się liczyć w walce o TOP 3.

Barcelona - Sevilla 3:0
Luis Suarez 26, Leo Messi 28, 33

Żółte kartki: Gerard Pique, Sergio Busquets, Carles Alena - Vicente Iborra, Vitolo x2 (czerwona)

Barcelona: ter Stegen – Mascherano, Pique (78. Digne), Umtiti – Busquets – Rakitić (80. Alena), Messi, Iniesta – Roberto, L. Suarez (66. Alcacer), Neymar

Sevilla: S. Rico – Mariano, Mercado (46. Kranevitter), Pareja, Lenglet, Escudero – Nasri (46. Sarabia), Iborra (76. Jovetić), N'Zonzi, Vitolo – Correa