SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division FIFA 17 na prawdziwym boisku? Piłkarze Realu Madryt podjęli wyzwanie! [WIDEO]

FIFA 17 na prawdziwym boisku? Piłkarze Realu Madryt podjęli wyzwanie! [WIDEO]

30.12.2016, godz. 11:41
Piłkarze Realu Madryt podjęli wyzwania z gry FIFA 17
foto: Facebook

Kto z was kiedykolwiek grał w FIFA 17 ten dobrze wie, jak wyglądają niektóre wyzwania zaproponowane przez autorów gry. A piłkarze Realu Madryt zmierzyli się z nimi na prawdziwym boisku! Podzieleni na dwa zespoły za zadanie dostali strzały z rzutów wolnych do celu. Na ekranie komputerów czy telewizorów wygląda to łatwo, a jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie wideo!

W popularnej grze FIFA 17 jednym z wyzwań treningowych jest celne strzelanie z rzutów wolnych. Gracz musi tak pokierować uderzeniem zawodnika, by piłka trafiła w wyznaczone miejsca. Oczywiście im lepsza celność, tym wyższa punktacja. Na konsoli czy komputerze nie wydaje się to zadanie specjalnie skomplikowane, ale okazało się, że w rzeczywistości jest nieco inaczej.

Piłkarze Realu Madryt przygotowują się obecnie do drugiej części sezonu, ale firma EA Sports (producent gry FIFA) postanowiła zrobić im mała niespodziankę i dać wytchnienie od ciężkich treningów. Zorganizowała bowiem znane z FIFA 17 strzeleckie wyzwanie.

Piłkarze podzielili się na dwie grupy. W drużynie hiszpańskiej znaleźli się Dani Carvajal, Marco Asensio, Ruben Yanez i Lucas Vazquez, a w reprezentacji reszty świata Karim Benzema, James Rodriguez, Rafael Varane i Keylor Navas. Zadanie było proste - trafić z rzutów wolnych w odpowiednie cele. Jak im poszło? Zobaczcie poniższe wideo!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: