SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Gerard Pique nie przyjdzie na ślub Lionela Messiego? Wszystko przez kobiety...

Gerard Pique nie przyjdzie na ślub Lionela Messiego? Wszystko przez kobiety...

20.03.2017, godz. 14:18
Gerard Pique, Lionel Messi, FC Barcelona
foto: EAST NEWS

Latem tego roku Lionel Messi przysięgnie przed Bogiem wieczną miłość swojej partnerce Antonelli Roccuzzo. Na ceremonii zjawią się najbliżsi wymienionej dwójki. Może zabraknąć tylko wielkiego przyjaciela Argentyńczyka Gerarda Pique. Wcale nie dlatego, że panowie się pokłócili. Chodzi o ich kobiety, które, delikatnie mówiąc, nie za bardzo się lubią.

Lionel Messi i Gerard Pique znają się na wylot. Obaj grali w zespołach juniorskich FC Barcelona, a teraz występują w pierwszej drużynie. To oni popchnęli "Dumę Katalonii" do największych sukcesów. Mimo wielkiej przyjaźni, Pique może zabraknąć na ślubie Messiego. Wszystko przez kobiety piłkarzy, które bardzo się nie lubią. "El Pais" przypomniał, że narzeczona Argentyńczyka Antonella Roccuzzo z partnerką obrońcy - Shakirą - nie zamieniła od siedmiu lat nawet słowa.

W 2010 roku związek Pique i kolumbijskiej piosenkarki się rozpoczął. Roccuzzo nie umiała jednak rozmawiać z nową ukochaną przyjaciela swojego przyszłego męża. Wszystko przez to, że bardzo przyjaźniła się z poprzednią dziewczyną stopera - Nurią Tomas. Po rozstaniu dwójki Antonella Roccuzzo murem stanęła za kobietą.

Wszystko wskazuje więc na to, że na ceremonii, która latem odbędzie się w Hiszpanii, zabraknie jednego z największych przyjaciół Lionela Messiego. Choć sam legendarny już piłkarz chciałby zapewne gościć Gerarda Pique, to przy weto swojej przyszłej żony będzie bezradny...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: