SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Grzegorz Krychowiak napisał list. Zobacz, jak pożegnał się z kibicami Sevilli

Grzegorz Krychowiak napisał list. Zobacz, jak pożegnał się z kibicami Sevilli

04.07.2016, godz. 12:08
Grzegorz Krychowiak, Sevilla, Liga Europy, Szachtar Donieck
Grzegorz Krychowiak podczas pułfinału Ligi Europy, Sevilla - Szachtar Donieck (3-1) foto: EAST NEWS

Grzegorz Krychowiak na pięć lat przechodzi do Paris Saint-Germain. Paryski klub zapłacił za reprezentanta polski ok. 30 mln euro. Krychowiak napisał długi list do kibiców Sevilli, gdzie spędził dwa niezwykle udane sezony. Jak odnajdzie się w naszpikowanym gwiazdami PSG?

Krychowiak na Parc des Princes będzie występował do końca sezonu 2020/21. 28-30 milionów euro to absolutny rekord wszech czasów w polskiej piłce. - To był piękny czas w moim życiu, pełen emocji i sukcesów, z wygraniem Ligi Europy dwa razy z rzędu włącznie. Kiedy otrzymałem ofertę z Sevilli, nie zastanawiałem się ani chwili. Decyzja była szybka, nie chciałem rozważać innych propozycji. Dla mnie sen się spełnił - napisał Krychowiak. wracając do swoich początków w Andaluzji. Podziękował kolegom z hiszpańskiego klubu: "Mój transfer do PSG był możliwy dzięki nim. Zawsze mówiłem, że to dzięki grze całego zespołu jeden piłkarz może się rozwijać". Nie zabrakło też słowa do kibiców. "Od pierwszego dnia sprawiliście, że czułem się jak w domu. Nigdy wam tego nie zapomnę ani nie zapomnę atmosfery na stadionie Sanchez Pizjuan. Zawsze będę pamiętał hymn, który przyprawia mnie o dreszcze. Piłkarze przychodzą i odchodzą, ale kibice są na zawsze. I to na najważniejsza część tego klubu" - napisał Krychowiak.

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: