SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Gwiazda Barcelony uzależniona od hazardu? Stracił fortunę w kasynie

Gwiazda Barcelony uzależniona od hazardu? Stracił fortunę w kasynie

13.06.2017, godz. 20:07
Arda Turan i Leo Messi, FC Barcelona
foto: EAST NEWS

Turecki piłkarz Barcelony, Arda Turan, zaliczył niedawno pechową wizytę w jednym z katalońskich kasyn. Według tamtejszych mediów, zawodnik przegrał sumę, która stanowi pokaźną część jego budżetu. Niektórzy twierdzą, że problemy Turka są znacznie większe niż ta jednorazowa przegrana.

Nieszczęście Turana podzielone było na dwa etapy. W pierwszym piłkarz przegrał znaczną sumę pieniędzy. Następnie próbował się odegrać i postawił wszystko, co miał przy sobie. Niestety, ta suma także poszła w niepamięć. Arda Turan został pozbawiony wszystkiego, z czym przyszedł do barcelońskiego kasyna. Hiszpańskie media przekonują, że był to znaczny odsetek zarobków piłkarza, który w Barcelonie zgarnia ok. czterech milionów euro rocznie.

Turan już kiedyś przyznawał, że nie jest aniołkiem. Lubi życie pełne ryzyka i nierzadko zdarza mu się podejmować decyzje, których następnie żałuje. Ostatnio nie ma też dobrej prasy. Na zgrupowaniu reprezentacji Turcji miał zaatakować dziennikarza, który w samolocie zapytał go o premie finansowe, obiecane w ramach turnieju eliminacyjnego do Euro 2016.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: