SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Gwiazdor FC Barcelona miał wypadek! Szalał za kierownicą na pustyni [WIDEO]

Gwiazdor FC Barcelona miał wypadek! Szalał za kierownicą na pustyni [WIDEO]

06.07.2017, godz. 09:31
Gerard Pique miał wypadek
Gerard Pique miał wypadek podczas wakacji w Katarze. foto: Instagram

Gerard Pique słynie z tego, że lubi się dobrze bawić. Podstawowy obrońca FC Barcelona i reprezentacji Hiszpanii po raz kolejny udowodnił to podczas urlopu, który spędza na Bliskim Wschodzie. Wczasy postanowił uatrakcyjnić sobie przejażdżką samochodem buggy po miejscowej pustyni, a wszystko skończyło się dla niego bardzo groźnie. Zaliczył bowiem wypadek!

Pique odpoczywa po ciężkim sezonie i ładuje baterię przed kolejnymi rozgrywkami, w których jego FC Barcelona spróbuje odzyskać mistrzostwo Hiszpanii. By jednak wrócić do pełni formy trzeba najpierw się porządnie zrelaksować i zapomnieć o porażkach minionych miesięcy. 30-letni obrońca na urlop postanowił się wybrać w dość nietypowe miejsce, bo na Bliski Wschód.

Ale w jego przypadku nie ma mowy o leżeniu i opalaniu się. Pique najwyraźniej bardzo lubi aktywny wypoczynek, bo najpierw w Libanie wziął udział w pożegnalnym meczu Rody Antara uznawanego za najlepszego piłkarza w tym kraju, a później ruszył na wczasy do Kataru. I tam także postanowił urozmaicić sobie czas.

Wsiadł za kierownicę samochodu buggy i pojechał poszaleć na miejscową pustynię. Pokonywanie kolejnych wydm sprawiało mu wyraźną frajdę, ale w pewnym momencie jego serce z pewnością zadrżało. Auto przewróciło się na bok i dachowało, a wszystko to zostało uwiecznione na wideo, które piłkarz opublikował później w sieci. Na całe szczęście 30-latek wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku. Ale przez moment było groźnie!

Unchained!

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique) 5 Lip, 2017 o 8:59 PDT

Crash!! Fun time in the dunes!

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique) 5 Lip, 2017 o 8:44 PDT

Qatar here we are! Dune buggies!

Post udostępniony przez Gerard Piqué (@3gerardpique) 5 Lip, 2017 o 12:54 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: