Grzegorz Krychowiak

Autor: Eastnews

Hiszpania: Grzegorz Krychowiak ma złamany nos! Sevilla przegrała z Realem [WIDEO]

2015-05-03 19:33

Złamany nos! Grzegorz Krychowiak boleśnie odczuł starcie z Sergio Ramosem podczas sobotniego starcia Sevilli z Realem Madryt. Nasz pomocnik zderzył się z defensorem "Królewskich" w walce o górną piłkę, ale - jak sam podkreślił na Twitterze - nie grozi mu przerwa w grze.

Do starcia doszło w 30. minucie meczu. Krychowiak po wypadku z Ramosem długo dochodził do siebie. Dziewięć minut nieobecności polskiego pomocnika okazało się tragiczne dla graczy Sevilli. Osłabieni Andaluzyjczycy stracili wówczas dwie bramki.

Ostatecznie pomocnik reprezentacji Polski z boiska zszedł dopiero w samej końcówce. Całą drugą połowę grał jednak w specjalnej masce na twarzy.

Jakub Błaszczykowski kontuzjowany? Badania w niedzielę!

Badania wykazały, że Krychowiak ma złamany nos i do końca sezonu - podobnie jak Robert Lewandowski - grać będzie w specjalnej masce. Sam piłkarz dodał jednak na Twitterze, że pauza mu nie grozi.

Adam Nawałka może więc odetchnąć. Gorzej z fankami reprezentacji Polski. Zamiast przystojnych piłkarzy, zaraz zmuszone będą podziwiać kadrę niedoszłych polskich bokserów.

Starcie Sevilli z Realem Madryt zakończyło się triumfem "Królewskich" 3:2. Wszystkie gole dla ekipy z Madrytu strzelił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w tym sezonie Primera Division ustrzelił już 42. bramki. Podopieczni Carlo Ancelottiego wciąż jednak zajmują "tylko" drugie miejsce w tabeli Primera Division, a do prowadzącej Barcelony tracą dwa punkty. Ekipa Luisa Enrique wygrała w sobotę z Granadą 8:0.