SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Hiszpański piłkarz do dziennikarza: Jesteś idiotą i zachowujesz się jak skur...

Hiszpański piłkarz do dziennikarza: Jesteś idiotą i zachowujesz się jak skur...

05.10.2016, godz. 14:02
Gol, bramka, piłka nożna
foto: gwizdek24.pl

Ivan Cuellar został niewątpliwie bohaterem wtorkowej konferencji prasowej, na której nie zostawił suchej nitki na jednym z dziennikarzy. - Jesteś idiotą, ale ja cię nie obrażam. Ja cię opisuję - wypalił bramkarz Sportingu Gijon. A wszystko przez pewną sytuację sprzed ligowego meczu z Deportivo La Coruna, która została niefortunnie zinterpretowana przez media.

Tuż przed meczem ostatniej kolejki La Liga Santander pomiędzy Deportivo La Coruna a Sportingiem Gijon bramkarz gości Ivan Cuellar wysiadł z autobusu i swój wzrok utkwił między kibicami, którzy witali piłkarzy przed stadionem. Jeden z dziennikarzy uwiecznił wszystko na nagraniu wideo, ale na swoje nieszczęście źle zinterpretował całą sytuację. Jego zdaniem bowiem Cuellar patrzył groźnym wzrokiem na jednego z fanów, którego chciał sprowokować. Prawda okazała się jednak zupełnie inna, o czym sam bramkarz Sportingu w dość ostrych słowach poinformował na konferencji prasowej.

- Uważasz, że podałeś prawdziwe informacje? Wrzuć film i napisz o nim cokolwiek tylko chcesz. Tak wygląda dziś dziennikarstwo. Czujesz się dziennikarzem, a nie napisałeś, że ta osoba miała atak padaczki? Jesteś naprawdę dziennikarzem? Powiem ci: jesteś idiotą. Ale ja cię nie obrażam, ja cię opisuję. Jestem tu, by bronić się przed oskarżeniem. Przed bardzo ważnym meczem martwiłem się o zdrowie tej osoby, a ty mówisz, że moją intencją było sprowokować. Zachowujesz się jak skur... - zakończył ostro Cuellar.

A cała sytuacja przed meczem wyglądała tak:

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: