SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Hiszpański piłkarz do dziennikarza: Jesteś idiotą i zachowujesz się jak skur...

Hiszpański piłkarz do dziennikarza: Jesteś idiotą i zachowujesz się jak skur...

05.10.2016, godz. 14:02
Gol, bramka, piłka nożna
foto: gwizdek24.pl

Ivan Cuellar został niewątpliwie bohaterem wtorkowej konferencji prasowej, na której nie zostawił suchej nitki na jednym z dziennikarzy. - Jesteś idiotą, ale ja cię nie obrażam. Ja cię opisuję - wypalił bramkarz Sportingu Gijon. A wszystko przez pewną sytuację sprzed ligowego meczu z Deportivo La Coruna, która została niefortunnie zinterpretowana przez media.

Tuż przed meczem ostatniej kolejki La Liga Santander pomiędzy Deportivo La Coruna a Sportingiem Gijon bramkarz gości Ivan Cuellar wysiadł z autobusu i swój wzrok utkwił między kibicami, którzy witali piłkarzy przed stadionem. Jeden z dziennikarzy uwiecznił wszystko na nagraniu wideo, ale na swoje nieszczęście źle zinterpretował całą sytuację. Jego zdaniem bowiem Cuellar patrzył groźnym wzrokiem na jednego z fanów, którego chciał sprowokować. Prawda okazała się jednak zupełnie inna, o czym sam bramkarz Sportingu w dość ostrych słowach poinformował na konferencji prasowej.

- Uważasz, że podałeś prawdziwe informacje? Wrzuć film i napisz o nim cokolwiek tylko chcesz. Tak wygląda dziś dziennikarstwo. Czujesz się dziennikarzem, a nie napisałeś, że ta osoba miała atak padaczki? Jesteś naprawdę dziennikarzem? Powiem ci: jesteś idiotą. Ale ja cię nie obrażam, ja cię opisuję. Jestem tu, by bronić się przed oskarżeniem. Przed bardzo ważnym meczem martwiłem się o zdrowie tej osoby, a ty mówisz, że moją intencją było sprowokować. Zachowujesz się jak skur... - zakończył ostro Cuellar.

A cała sytuacja przed meczem wyglądała tak:

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: