FC Barcelona, Real Madryt, Lionel Messi, Luka Modrić

Hit Internetu! Lionel Messi strzela dla Barcy 500. raz przy melodii z Titanica [WIDEO]

2017-04-24 13:50

Wszyscy, którzy uważali, że Lionel Messi najlepszy czas ma za sobą powinni zrewidować swoje poglądy! Argentyńczyk w niedzielę pokazał wielką klasę i przede wszystkim dzięki niemu FC Barcelona pokonała na wyjeździe Real Madryt. Dla lider Katalończyków był to pięćsetny gol w barwach ekipy z Camp Nou. Nie trzeba było czekać, by za nagranie wzięli się internauci i powstała prawdziwa perełka!

Lionel Messi znowu jest na ustach wszystkich. W niedzielę podczas meczu Real - Barcelona był najjaśniejszą postacią na boisku. Nie przejął się nawet ciosem z łokcia od Marcelo, który spadł na jego twarz i zalał się po nim krwią. Niedługo później wyrównał stan rywalizacji na 1:1 i dał swoim kolegom nadzieję na pozytywny rezultat na Estadio Santiago Bernabeu. Ku przerażeniu gospodarzy, Argentyńczyk z minuty na minutę grał coraz lepiej.

Gdy na zegarze wybiła dziewięćdziesiąta minuta, wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem 2:2, który znacznie bardziej cieszył "Królewskich". W ostatniej sekundzie spotkania Messi dał jednak pokaz magii i trafił do siatki, pokonując Keylora Navasa. Internet zaczął rozpływać się w peanach na cześć "Atomowej Pchły".

Lionel Messi tym samym zapisał się po raz kolejny w historii futbolu. Nie tylko dał wygraną Barcelonie w arcyważnym spotkaniu, nie tylko utrzymał ją w grze o mistrzostwo Hiszpanii, lecz także strzelił dla niej pięćsetnego (!) gola! Takie wydarzenie nie mogło umknąć nikomu i błyskawicznie w Internecie pojawił się filmik z bramką Messiego przy muzyce z... Titanica! Jedno jest pewne - melodia dodała obrazkom dodatkowej dramaturgii.

Skrót meczu: Real - Barcelona 2:3