SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division James Rodriguez na celowniku wariata! "Jadę uzbrojony do twojego domu"

James Rodriguez na celowniku wariata! "Jadę uzbrojony do twojego domu"

09.10.2016, godz. 19:30
James Rodriguez
foto: Facebook

James Rodriguez powinien obawiać się o swoje życie? Pewien szalony użytkownik Twittera wysyła piłkarzowi pogróżki! Mama zawodnika Realu wrzuciła do sieci kilka wpisów i domaga się, aby odpowiednie służby zajęły się tym "wariatem". Wygląda na to, że on nie żartuje.

Pilar Rubio, mama Jamesa Rodrigueza, obawia się o życie swojego syna! "Co się dzieje z ludźmi? To szalone. Jak można do mnie pisać, że lepiej, aby mój syn umarł?" - dziwi się wystraszona matka, która na Twitterze wrzuciła kilka wpisów prześladowcy piłkarza Realu. W każdym pojawiają się poważne pogróżki. Nie wiedzieć czemu, ten osobnik chce zabić Jamesa. Na potwierdzenie swoich okrutnych zamiarów "pochwalił się" zdjęciem, na którym widać naboje oraz pistolet. Lufa skierowana jest na na kartkę z nazwiskiem gwiazdora "Królewskich". Dopiski w stylu: "Jadę uzbrojony do twojego domu, pożegnaj się z bliskimi" lub "Już widzę tych smutnych ludzi, którzy płaczą bo zabiłem średniego piłkarza" nie mogą zostać zignorowane. Oby odpowiednie służby szybko namierzyły tego szaleńca, bo może dojść do tragedii.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: