SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Justin Bieber trenował z gwiazdami Barcelony! Co za gole! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Justin Bieber trenował z gwiazdami Barcelony! Co za gole! [WIDEO i ZDJĘCIA]

21.11.2016, godz. 17:24
Justin Bieber na treningu Barcelony
Justin Bieber na treningu Barcelony foto:

Justin Bieber w czasie trasy koncertowej po Europie odwiedził także Barcelonę, więc postanowił zrobić niespodziankę katalońskim gwiazdom. Kanadysjki gwiazdor pop odwiedził Leo Messiego i jego kolegów w czasie treningu. Przebrany w piłkarski strój piosenkarz wziął nawet udział w zajęciach. I poszło mu naprawdę znakomicie. Zobaczcie WIDEO i ZDJĘCIA.

Leo Messi, Neymar i Luis Suarez znani są z bajecznej techniki, w czasie meczów i treningów zachwycają piłkarskimi fajerwerkami. Ale teraz to Justin Bieber skradł show. Kanadyjski gwiazdor wpadł do ośrodka treningowego Barcy, gdzie popisywał się efektownymi strzałami i sztuczkami. Zabawa była przednia, a popularny piosenkarz pokazał, że z piłką na boisku radzi sobie niewiele gorzej niż z mikrofonem na scenie. Po treningu Bieber zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia z gwiazdami "Dumy Katalonii". Messi i spółka w niedzielę zagrają w Lidze Mistrzów wyjazdowe spotkanie z Celticiem. Dzień wcześniej Bieber wystąpi w Barcelonie w arenie Palau Sant Jordi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: