SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Justin Bieber trenował z gwiazdami Barcelony! Co za gole! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Justin Bieber trenował z gwiazdami Barcelony! Co za gole! [WIDEO i ZDJĘCIA]

21.11.2016, godz. 17:24
Justin Bieber na treningu Barcelony
Justin Bieber na treningu Barcelony foto:

Justin Bieber w czasie trasy koncertowej po Europie odwiedził także Barcelonę, więc postanowił zrobić niespodziankę katalońskim gwiazdom. Kanadysjki gwiazdor pop odwiedził Leo Messiego i jego kolegów w czasie treningu. Przebrany w piłkarski strój piosenkarz wziął nawet udział w zajęciach. I poszło mu naprawdę znakomicie. Zobaczcie WIDEO i ZDJĘCIA.

Leo Messi, Neymar i Luis Suarez znani są z bajecznej techniki, w czasie meczów i treningów zachwycają piłkarskimi fajerwerkami. Ale teraz to Justin Bieber skradł show. Kanadyjski gwiazdor wpadł do ośrodka treningowego Barcy, gdzie popisywał się efektownymi strzałami i sztuczkami. Zabawa była przednia, a popularny piosenkarz pokazał, że z piłką na boisku radzi sobie niewiele gorzej niż z mikrofonem na scenie. Po treningu Bieber zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia z gwiazdami "Dumy Katalonii". Messi i spółka w niedzielę zagrają w Lidze Mistrzów wyjazdowe spotkanie z Celticiem. Dzień wcześniej Bieber wystąpi w Barcelonie w arenie Palau Sant Jordi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: