SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Kamil Grosicki trafi do Sevilli?! Na stole leży 7 milionów euro!

Kamil Grosicki trafi do Sevilli?! Na stole leży 7 milionów euro!

21.08.2016, godz. 15:19
Najlepszy w waszym zespole jest Grosicki
Kamil Grosicki foto: Super Express

To może być jeden z najciekawszych letnich transferów z udziałem polskiego piłkarza! Jak informują francuskie media, Kamil Grosicki, skrzydłowy Rennes, dostał ofertę z hiszpańskiej Sevilli! Andaluzyjczycy oferują za jedną z gwiazd reprezentacji Adama Nawałki 7 milionów euro!

Siedem milionów euro może skusić włodarzy Rennes - taka kwota pojawia się przynajmniej w "L'Equipe". Polak w Ligue 1 spełniał bowiem do tej pory rolę ekskluzywnego rezerwowego. Pojawiał się na murawie na kilkanaście ostatnich minut i punktował zmęczonego rywala. W 65 meczach francuskiej ligi 9 razy wpisał się na listę strzelców. Dla dotychczasowego pracodawcy nie jest więc elementem absolutnie niezbędnym. "Grosik" może jednak wpaść z deszczu pod rynnę, bo podobne plany względem piłkarza ma zapewne również Jorge Sampaoli, nowy szkoleniowiec Andaluzyjczyków, który zastapił Unaia Emery'ego. W ofensywnym ustawieniu zwycięzców Ligi Europejskiej będzie zapewne alternatywą dla - ściągniętego za grube miliony z Serie A - Franco Vazqueza.

Niestety, na południu Starego Kontynentu nie spotka żadnego swojego rodaka. Grzegorz Krychowiak tego lata podążył bowiem w odwrotnym kierunku i Sevillę zastąpił na Paris Saint-Germain.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: