SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. Primera Division TV i ONLINE STREAM

Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. Primera Division TV i ONLINE STREAM

13.03.2016, godz. 20:44
Cristiano Ronaldo, Real Madryt
foto: Eastnews

Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. La Liga ONLINE w Internecie. Primera Division transmisja w TV i STREAM ZA DARMO. Czy Real Madryt złożył już broń i stawia wszystkie siły na Ligę Mistrzów? Barcelona uciekła już chyba na dobre piłkarzom Zinedine'a Zidane'a i dla nich starcie z Las Palmas może być już tylko kolejnym starciem o zerową stawkę. Doczekamy się niespodzianki? Gdzie transmisja w TV i ONLINE STREAM z meczu Las Palmas - Real Madryt?

Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. La Liga ONLINE w Internecie. Primera Division transmisja w TV i STREAM ZA DARMO. Real robi przygotowania do skoku na jedenasty triumf w Lidze Mistrzów. To można wyczytać między wierszami z ust Zinedine'a Zidane'a. W ostatnich dniach w Madrycie pojawiła się nowy temat do dyskusji. Czy lewa obrona nie jest największą słabością Królewskich? Czy Marcelo to jeszcze obrońca, czy już skrzydłowy?

Lewandowski ściga Klose! Polak traci do Niemca już tylko 6 goli!

Odpowiedzi na razie nie znamy. Media na Półwyspie Iberyjskim donoszą, że Zizou przeciwko Las Palmas zechce sprawdzić Alvaro Arbeloę i zastąpić na boku obrony Marcelo. Brazylijczyk to absolutna gwiazda Blancos, motor napędowy większości akcji ofensywnych, ale na Bernabeu dostrzeżono, że o ile w ofensywie reprezentant Canarinhos daje wiele, o tyle w defensywie psuje pewnie nawet więcej. I prawdopodobnie w najbliższych tygodniach piłkarza możemy się spodziewać w linii pomocy, a kto wie, może nawet w ataku. Ot, dla sprawdzenia, czy aby podobne rozwiązanie nie okaże się lepsze.

Podobny sprawdzian czeka również Lucasa Vazqueza, dla którego najbliższe tygodnie mogą być ostatnią szansą, by w ogóle pozostać w Madrycie. Przeciwko Romie w Lidze Mistrzów to on, oraz Jese, należeli do największych zwycięzców. To oni rozpędzili ataki Realu, a przede wszystkim - udowodnili, że wcale nie wyglądają słabiej niż dotychczasowe gwiazdy. Przede wszystkim James Rodriguez oraz Isco, w których Zidane ponoć stracił wiarę. Tyle że w stolicy Hiszpanii niewielu zdaje sobie sprawę, że ani Jese, ani Vazquez nie są 18-letnimi talentami, tylko piłkarzami odpowiednio: 23 i 24-letnimi.

Las Palmas - Real Madryt LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Las Palmas - Real Madryt rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:30. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi stacja Eleven.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: