SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE. La Liga LIVE

Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE. La Liga LIVE

24.09.2016, godz. 19:24
Gareth Bale
Gareth Bale foto: EAST NEWS

Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. Mecz Las Palmas - Real Madryt ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. La Liga transmisja w TV. Primera Division LIVE. Czy Królewscy wrócą na fotel lidera hiszpańskiej ligi i odpowiedzą na zwycięstwo Barcy? Jak spisze się Cristiano Ronaldo i Gareth Bale? Ile goli strzeli trio BBC? Gdzie transmisja TV z meczu Las Palmas - Real Madryt?

Las Palmas - Real Madryt NA ŻYWO. Mecz Las Palmas - Real Madryt ONLINE STREAM w Internecie ZA DARMO. La Liga transmisja w TV. Primera Division LIVE. Real zawodzi. To fakt nie podlegający dyskusji. Zespół Zinedine'a Zidane'a przeżywa największy za kadencji Francuza kryzys i dopóki nie zacznie wygrywać zdecydowanie, wyraźnie, tłamsząc rywala od pierwszej do ostatniej minuty - a nie licząc tylko na dramatyczne końcówki - dopóty trwać będzie na Bernabeu stan permanentnego stanu wyjątkowego.

Remis z Villarrealem był na to najlepszym dowodem. Słabo zagrał Bale. Jeszcze gorzej Ronaldo. Zidane na ławce miał tymczasem alternatywę. Musiał wybrać. Zdecydował się zastąpić Walijczyka. Na murawie pojawił się Lucas Vazquez, narobił sporo szumu pod bramką rywali, ale już po spotkaniu doszło do małej awantury. Książe Walii miał ponoć pretensje do Francuza, że ten go traktuje jak piąte koło u wozu i nie pozwala rozwinąć skrzydeł. Tymczasem Florentino Perez miał obiecać swojej gwieździe, że ten wreszcie otrzyma status lidera zespołu równy Cristiano. To był jeden z warunków, jaki postawił piłkarz przed rozpoczęciem negocjacji nad nowym kontraktem.

Tyle że najpierw czas coś wygrać. Celem Królewskich na ten sezon jest ponoć liga. Na krajowy triumf czekają bowiem od 2012 roku. Tyle że najpierw trzeba zacząć regularnie punktować i przestać liczyć, że mecze wygrają się same. Bo na tak trudnych terenach, jak choćby ten w Las Palmas zapewne się nie wygrają.

Las Palmas - Real Madryt LIVE. Gdzie transmisja w TV?

Mecz Las Palmas - Real Madryt rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:45. Transmisja ze spotkania La Liga w Eleven.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: