SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Leo Messi wykupił dom sąsiadów, bo... za głośno imprezowali!

Leo Messi wykupił dom sąsiadów, bo... za głośno imprezowali!

08.02.2017, godz. 17:10
Leo Messi, FC Barcelona
foto: EAST NEWS

Leo Messi wie, jak radzić sobie z problemami. Większość z nich można załatwić dzięki pieniądzom, a jakiś czas temu Argentyńczyk postanowił skorzystać w tym celu ze swojej fortuny. Długo użerał się z sąsiadami, którzy za głośno imprezowali, a gdy nie pomogło nawet wybudowanie muru pomiędzy działkami, postanowił wykupić ich dom!

Leo Messi, podobnie jak kilku innych zawodników "Dumy Katalonii", mieszka w Castelldefels, małej gminie nieopodal Barcelony, tuż nad Morzem Balearskim. Pozornie wydawałoby się, że to oaza spokoju, a życie jest tam sielankowe. Potwierdził to Ivan Rakitić, który ma dom w tej samej okolicy. Chorwat w rozmowie z internetowym dziennikiem "Novilist" przyznał, że nigdy nie miał tam problemów z sąsiadami. W przeciwieństwie do Messiego.

Argentyńczyk nie był zadowolony z otoczenia, w jakim mieszkał. W domu obok jego posiadłości odbywały się bowiem huczne imprezy, a zamieszkujący tam ludzie zachowywali się bardzo głośno. To było ponad cierpliwość piłkarza Barcelony, który postanowił... wybudować mur oddzielający obie działki.

Wtedy jednak okazało się, że nie jest to zgodne z hiszpańskim prawem. Gdy sąsiedzi zaczęli grozić Messiemu sądem, ten postanowił zastosować dość drastyczne środki. By uniknąć hałasu i imprez w domu obok po prostu go wykupił! Od tamtej pory cieszy się spokojem, o jakim wcześniej mógł tylko pomarzyć.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: