Liga hiszpańska. Messi bez formy? Fantastyczna odpowiedź Argentyńczyka!

2011-10-30 10:57

Lionel Messi był ostatnio krytykowany ze serię trzech meczów bez gola. Przy okazji spotkania 10.kolejki Primera Division zawodnik przemówił... piłkarskim językiem! "Leo" potrzebował zaledwie 30 minut, by ustrzelić hat-tricka. Jego Barcelona pokonała u siebie Majorkę aż 5:0. Wygrał także Real Madryt, choć nie w takim stylu jak "Barca".

Lionel Messi do bramki Majorki trafiał w 12., 22. i 30.minucie. Najpierw wykorzystał rzut karny, później dostał podanie od Adriano i wreszcie skompletował hat-tricka dzięki asyście Daniego Alvesa.

Dwa kolejne gole dołożyli Cuena i Alves. Barcelona rozgromiła rywala 5:0.

Przeczytaj koniecznie: Co tam Real, co tam Barca... Najlepsze jest Levante!

Zwyciężył także odwieczny przeciwnik "Barcy" - Real Madryt. "Królewskim" do sukcesu wystarczyła jedna bramka, zdobyta przez Gonzalo Higuaina już w 9.minucie wyjazdowego starcia z... Realem - ale Sociedad.

Real Madryt w 10 kolejkach zgromadził 25 punktów. Barcelona ma na koncie o "oczko" mniej. Dziś swoje spotkanie rozegra dotychczasowy sensacyjny lider Primera Division - Levante.