SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Lionel Messi na opakowaniach kokainy. Pod jego twarzą było 1,5 tony narkotyku!

Lionel Messi na opakowaniach kokainy. Pod jego twarzą było 1,5 tony narkotyku!

23.03.2017, godz. 14:34
Lionel Messi na opakowaniach kokainy
foto: YouTube

Lionel Messi uchodzi za synonim piłkarskiej klasy i bycia najlepszym. Argentyńczyk reklamuje wiele produktów, których sprzedaż wzrasta właśnie dzieki jego twarzy. Wizerunek postanowili także wykorzystać przemytnicy narkotyków z RPA. Na opakowaniach z kokainą nakleili zdjęcie zawodnika FC Barcelona i mogli na tym naprawdę dobrze zarobić!

Lionel Messi w swojej karierze reklamował już niemal wszystko. Światowe koncerny walczą o kontrakt z Argentyńczykiem, dzięki któremu ludzie na całym świecie chętnie kupują produkty. Próbowali to wykorzystać także dilerzy z RPA. Zapakowali oni kokainę w opakowania, na których zostały umieszczone zdjęcia Argentyńczyka. Przesyłka była zaadresowana do Belgii, ale przechwyciły ją służby w Peru.

Funkcjonariusze policji poinformowali, że w opakowaniach z wizerunkiem Messiego znajdowało się prawie półtorej tony narkotyku. Wartość kokainy została oszacowana na osiemdziesiąt pięć milionów euro! Służby zdecydowały się opublikować film, na którym widać jak wiele substancji znalazło się w drodze z Afryki do Europy przez Amerykę.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: