SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Lionel Messi zostanie w FC Barcelona! Zarobi więcej niż Cristiano Ronaldo

Lionel Messi zostanie w FC Barcelona! Zarobi więcej niż Cristiano Ronaldo

15.11.2016, godz. 13:38
Leo Messi, FC Barcelona
foto: EAST NEWS

Na początku tygodnia świat obiegła informacja, jakoby Lionel Messi miał wahać się czy zostać w FC Barcelona. Okazało się, że były to tylko plotki. Choć mało prawdopodobne jest, by gwiazdor "Dumy Katalonii" związał się nową umową z klubem jeszcze w tym roku, to nie ma wątpliwości, że chciałby dalej występować na Camp Nou. Co więcej, czeka go rekordowa podwyżka.

W poniedziałek media podały, że Lionel Messi nie chce negocjować z FC Barcelona warunków nowej umowy i niedługo może opuścić klub, który pomógł mu zrobić karierę. Okazało się, że były to zbyt pochopne informacje. Gwiazdor podobno nie ma wątpliwości i chce wciąż kontynuować swoją przygodę z "Dumą Katalonii". "Mirror" podał, że sensacyjne informacje zdementowały osoby z najbliższego otoczenia Argentyńczyka.

Ich zdaniem piłkarz już rozpoczął rozmowy na temat nowego kontraktu. Są jednak dopiero we wczesnej fazie i jest mało prawdopodobne, że negocjacje zakończą się jeszcze w tym roku. Wiadomo już za to, że Messiego czeka rekordowa podwyżka. Mówi się, że jego pensja znacznie przewyższy przychody Cristiano Ronaldo, który niedawno związał się nową umową z Realem Madryt. Jak widać walka między tymi wielkimi piłkarzami trwa nie tylko na boisku, lecz także na polu finansowym.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: