SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna primera division piłka nożna piłka nożna primera division primera division Luis Figo został okradziony. Gwiazdor Realu Madryt stracił pół miliona euro

Luis Figo został okradziony. Gwiazdor Realu Madryt stracił pół miliona euro

25.11.2016, godz. 14:48
Luis Figo
foto: EAST NEWS

Luis Figo ponownie padł ofiarą bandytów, którzy nie mieli żadnych skrupułów i obrabowali dom byłego gwiazdora Realu Madryt. Hiszpańskie media poinformowały, że Portugalczyk stracił cenną kolekcję zegarów i biżuterii, a straty szacuje się na pół miliona euro. Tamtejsza policja już rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, ale nie znaleziono jeszcze sprawców.

Luis Figo może mówić o sporym pechu, ponieważ taka sama sytuacja spotkała go w 2003 roku. Wówczas trzech bandziorów wtargnęło do jego domu i zabrali bardzo dużą ilość drogocennych rzeczy, lecz wówczas policja stanęła na wysokości zadania i znalazła skradzione rzeczy.

Tym razem złodzieje ukradli kolekcję zabytkowych zegarów oraz kosztowną biżuterię. Szacuje się, że straty mogą wynosić około pół miliona euro, a funkcjonariusze policji już rozpoczęli śledztwo w tej sprawie. - Śledztwo wciąż trwa. Tożsamość sprawców do tej pory nie udało się ustalić - można przeczytać w "AS". Skoro poprzednim razem wszystko zakończyło się po myśli byłego piłkarza m.in. Interu Mediolan, Barcelony i Realu Madryt, to trzeba mieć nadzięję, że i teraz policja ujmie sprawców.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: